Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tartják vonzónak,női...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tartják vonzónak,nőiesnek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

akik nem a feszülős/mellkidobós pólóban és szűk farmerben járnak.

hanem bő farmer meg oversized póló. azért mert valakinek nem az alakmutogatás a cél, attól még lehet nőies és vonzó egy szép arccal és vékony testalkattal. szerintem. mégis nagyon sokan ellenkeznek ezzel.

mit gondoltok?


2020. máj. 14. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Én őszintén nagyon szeretem az olyat ^^"
2020. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Emberek nagy része idióta --> az emberek átlagos véleménye hülyeség
2020. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem rég volt Tini párkapcsolatok témában egy öltözködős kérdés, abban megtalálod az átlagvéleményt

Mellesleg egyetértek

2020. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jó :)
2020. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Az emberek nem nőietlennek látják, az ilyen csajokat, hanem egyszerűen a legtöbb férfinak, mint például nekem is a feszülős póló és a szűk farmer tetszik.
2020. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oversized pólók nevetségesek :D De mostanság pont ez a szar a divat, akkor meg nem értem hol a probléma, tinik közül szerintem valószínűleg a többségnek nem lenne vele gondja.
2020. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kifejtened mi olyan nevetseges?:)
2020. máj. 16. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezen mi kifejtenivaló van? :D nevetségesnek találom, hogy ma a bő ruhák divatosak a tinik körében Billie Eilishkának köszönhetően. Hülyén néznek ki, ezzel az erővel felvehetnéd magatokra egy zsákot is.

És ezzel nem azt mondom, hogy mindenkinek feszülős ruhákat kéne hordani, mert az nem is áll jól minden alakon, de van bőven átmenet a kettő között, nem csak bő és szűk ruhák léteznek.

2020. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
en sem a billie eilish fele boseget hordom haha
2020. máj. 16. 19:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!