Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lattam már magyar embereket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lattam már magyar embereket, ázsiai barat/barátnővel, de volt akárki feketével?

Figyelt kérdés

mindenki egyenlő szerintem, viszont én hozzájuk vonzódok mostanában, és érdekel vannak-e ilyen párok.

amúgy 18/l



2020. máj. 15. 02:59
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Feketéknek rendkivül bejönnek a fehér lányok,igazából bármilyen tipusú is legyen egy férfi fehér nöket tartják legszebbnek,szóval bármikor kaphatnál egy feketét.

Más kérdés hogy szerintem ízlés ficamod van

2020. máj. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem azsiai a parom. :)


23/L

2020. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
nekem meg férfiként pl ázsiai lányt kéne, úgyhogy másnál is van hasonló vonzódás :)
2020. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én ismerek látásból két néger fiút, mindkettőjüknek fehér barátnője van (mondjuk más választásuk nem is lenne, mert a városban kb. ők vannak egyedül feketék).
2020. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Elso amit mondasz az ugy baromság ahogy van!

De alapból jelenleg az ázsiai baratnot tartják a legegzotikusabbnak a világon másrészt mindig az egzotikum azaz a te etnikai hovatartozásodon kívüli emberek sokkal egzotikusabbak lehetsz te fehér fekete vagy ázsiai a szomszéd kertje mindig zöldebb 😅😂

Pasikból viszont tényleg a fehérek vannak legjobban kiemelve

És nem mondanám ízlés ficamnak... feketék közül sincs mindegyiknek +20 centis farka 😅😂 ott is az átlag ilyen 16-17 ami kb a magyar átlag is 😂😅😵


Visszaterve igen Pesten eléggé lehet látni pl egyetemeken... de pontosítsd... afrikai fekete vagy pedig roman fekete vagy cigány fekete? 😅 mert itt Európában a feketék nem csak az afrikaiak... (sőt Afrikának Is a fele Fehérebb boru vagy ilyen caramel arab szinű...)


De pl külföldön még Megszokottabb pl Franciában meg spanyolban még Angliában is

2020. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsónak: igen, magyar embertől nem vártam el mást.

Én leszarom, lehetne akár 12 centis is neki, én arcról beszélek itt (a női méh csak 14 cm amúgy is)

2020. jún. 26. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

14 igen de tud tágulni 😅😂

De amugy nem mindegy hogy most van vagy nincs? Ha neked jobban bejönnek azok akkor keress egyet csak azért válogasd meg itt is hogy kivel mert ugyan olyan mint ha egy fehérrel jönnél ossze (mármint van gyökér meg van normális is...) nem kell bele rohanni mindegyikbe lényegtelen hogy most fehér fekete vagy ázsiai!

2020. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!