Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez mennyire igaz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Egy lány akivel talalkozgatok arról panaszkodik hogy egy valaki miatt nem tudja minden panaszát leirni egyik fiú barátjának, viszont a problémáiról en nem tudok semmit, nekem nem mesél pedig fel éve ismerjük egymást és nagyon jóban vagyunk! Egyik barátom nekem meg azt mondta biztos azért mert ha nekem leirná biztos kiabrandulnék belőle ha tudnám az összes problémáit, es hogy ez a randizasi időszakban nem illik egymás személyesebb problémáival terhelni a másikat, a szimpátia kialakulása miatt. Ezen meglepődtem, igaz lehet amit a barátom mond ?

És még egy kérdés, lányok, az kiabrandito ha a fiu meg a talalkozgatasi időszakban lelkizik meg a problémáiról beszél nektek ?

18/f



2020. máj. 24. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mondta barátod... ez még randizási időszak.

Itt még nem mint "lelkitárs" vagy jelen, hanem mint potenciális pasi.

Először ismerkedjetek, ne egyből lelkizzetek...

2020. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát először is, ha nem mondja el, kérdezz nyugodtan rá, hogy mi nyomja a szívét (simán lehet, hogy ezért hozta fel témaként, hogy kérdezz rá, bár ez kicsit cink szerintem, de simán lehet), ha nem mondja el, inkább hagyd rá, majd lehet elmondja később. Az, hogy fél éve ismeritek egymást, az nem számít semmit, hiszen van, aki 2 hét alatt szorosabb kapcsolatba kerül a másikkal, van, aki 2 év alatt se.

Magamból indulok ki, és nyilván, ha megismerek valakit, akkor úgy, ahogy nem a negatív tulajdonságaimmal kezdek, úgy a problémáimat se zúdítom rá a másikra. Ha már van köztetek egy olyan kapcsolat, akkor okés, ha elmondja, de az is lehet, hogy nem akar terhelni.

Amúgy meg, egyáltalán nem kiábrándító, ha egy fiú az érzéseiről beszél vagy a problémáiról, de itt is van több opció. Na, ha pl valaki csak a problémáiról beszél az elég lelombozó és negatívan hat mindkét félre és tuti nem célravezető, ha a kapcsolat jövőjét nézzük. Nyilván, ha egyszer valami kapcsán előjön és elmondod, hogy neked van egy ilyen szar helyzeted vagy ilyenek, az úgy oké, miért miért ne mondhatnád el. Amúgy meg, ha valaki az érzéseiről beszél, az tök jó, hiszen azzal bizalmat sugallsz a másik felé, és akkor ő is könnyebben megnyílik, de nyilván ezt vannak, akik hátsó szándékkal használják és azért hoznak fel random egy ilyen problémát, hogy a másikból kihúzzák esetleg azt, amit nem akar elmondani. Na mindegy, ez már kb nem is ide tartozikxd

Remélem amúgy vágod, mire gondolok, ha nem, írjxdd

17/L

2020. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
"randizási" időszakban még tényleg nem szoktak a lányok a komolyabb problémáikról beszélni. De minden lány más, az én barátom már a randizási időszakban tudni akarta a problémáim😂
2020. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!