Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta a lány hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a lány hogy ez neki túl gyors viszont azóta már a beszélgetésünk is más. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Annyi hogy jóba voltam egy lánnyal nagyon sokat beszéltünk érdeklődött meg minden megvolt a sziveskécs emoji is szép elköszönés meg minden aztan első randi óta ez elmúlt és nagyon hiányzik. Ugyan úgy beszélünk naponta viszont mintha távolságtartóbb lenne, pedig azt mondta jól érezte magát és hogy jó volt velem lenni. Jó lenne pár tipp

2020. máj. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alakult köztetek valami a randi után, vagy maradt a viszony. Lehet még se volt annyira jó neki és nem akar többet, csak nem akarja neked megmondani, nehogy megsértsen.
2020. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ennek ellenére azt mondta lehet több randi. Viszont akkor nem értem miért nem mondja ezt mert én rákérdeztem hogy érzi ezt.
2020. máj. 27. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóból ért az ember. Írd le neki mit érzel, és hogy te szeretnél még vele találkozni. Ha jól fogadja az üzenetet, és találkozni akar akkor minden oké, ha nem, akkor keress mást.
2020. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor az szerinted jó terv hogy várok pár napot aztán jövőhéten elhívom és ha nemet mond off ?
2020. máj. 27. 12:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd meg neki neked mikor lenne jó a randi, lehet kéreti magát, sok lány ilyen
2020. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen az jó ötlet! De addig is udvarolj neki :) Irjál róla szépeket az jól esik a csajoknak .
2020. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Dobd fel neki a következő találkát, kérdezd, hogy nem szeretne-e összefutni mégegyszer, és ha nemet mond, akkor off.
2020. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!