Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Hogyan?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött. Instagrammon voltam aztán beírtam egy nagy város nevét és úgye ad ki ahoz kapcsolodó fotokat. Noslapozgattam-lapozgattam. Míg figyelmes nem lettem egy lányra. A fiókja nem privát. Azt van 2100 követője. Én magasról leszartam. Másnap kb rá is írtam. Mivel az adatlapján szerepelt kettős állampolgár. Ezért egy hasonló ám nem túl hosszi üzenettel álltam elő. Tök semleges volt semmi egyedi. Aztán rá kb 1 percre hogy az apja ilyen nemzetiségű az anyja meg az anyja is. Kicsit elbeszélgettünk instán. Normális volt. Aztán másnap írtam mivel bealudtam aznap és nem láttam a választ. Erre nem is írt vissza meg nem látta. A sztorijába is kirakott hogy egy étteremnél ül. Írtam jó èrvágyat azt beszívezte. Viszont nem írt. Aztán tegnap előtt írtam egy elég pimaszkodos szöveget. A sminkkel kapcsolatos volt és hogyha mi együtt étterembe mennénk akkor tuti nem egy puccosba vinném. Hanem egy hajléktalan szállóba. Ezt látván viszont nem írt. Gondoltam megkérdezem hogy nem értetted a poént. Erre megint nevető smiley. Ez követően beszéltünk. Mondhatni elég normális volt. Írta,hogy 100% furcsa vagyok. Erre én visszavágtam valamivel. Tegnap az utcsó üzimet látta azóta nem írt. Én se szeretnék írni egy két nap szünetet tartok. Hogy hívhatnám randizn? Ugye ez bolond korona vírus van. Legjobban sétálni mennék. Szép is az idő.
2020. máj. 28. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem kicsit vagy furcsa. Én a helyében nem írnék többet. :'D
2020. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik úgy hogy érdekelnéd, elhiheted hogy nem csak te írogatsz neki. Azért van eleve 2100 követője, mert tetszik neki a figyelem és ha unatkozik vagy valami baja van, akkor ezekkel a figurákkal köti le magát mint amilyen te vagy. Ha később "komolyabb" terve van, pl. hogy lehessen pénzzel támogatni vagy hasonlók, akkor még inkább jól jönnek a balek srácok.


Elhívhatod ettől még, szimplán kitalálsz egy programot és elhívod rá. Ha a séta az elképzelésed, akkor arra. Csak nagy elvárásaid ne legyenek, nagy az esélye hogy válaszolni se fog.

2020. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jössz be a csajnak... És elég nyomulos vagy a semmire.
2020. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...
2020. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Para vagy, mintha te már elképzelted volna mi és hogyan lesz pontosan :/ Túljátszod a lazát, és ez bocs de gáz. Én se válaszolnék a helyében. Kicsit vegyél vissza a hülye poénokból, és kedvesen írj neki, mert eddig valószínű hogy nem pont szimpátiát váltottál ki belőle.
2020. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!