Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú, akarok vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, akarok vele kezdeményezni viszont nagyon shy...mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek egy baráti társasággal nxaralni és ő is ott lesz. Mér találkoztam vele egx alkalommal és akkor feltűnt, hogy nézett mindíg olyan titokzatosan vagy nem is tudom meg kicsit beszélgettünk, lehet tetszettem neki, de ebben nem vagyok biztos. Nagyon sok közös van bennünk és az érdeklődési körünk id rengeteg téren egyezik viszont nagyon csendes. A pia segít , hogy megeredjen a nyelve igaz? Szeretnék kezdeményezni csak annyira csendes, hogy nem tudom, hogy most mi van! Tippek estelteg, hogy hogyan 'fogjam' meg és egyéb randi tippek?

2020. máj. 31. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Tanulj meg magyarul.
2020. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hopeful2 válasza:
85%

alapvetően csendes vagy csak veled?

Mindenképp próbáld a tudtára adni nem szabad az időt rabolni, egyszer élünk.

Maximum azt mondja nem tetszel neki, nem nagy dolog.

Írj rá, vagy ahogy jónak látod, de élőben szerintem jobb lenne.

2020. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hopeful2 válasza:
100%
jah és ne akard leitatni
2020. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha ilyen idő lesz nxáron, mint most, akkor ti nem mentek nxaralni szerintem.


És mi az shy?

2020. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező azt hiszi hogy tud angolul, közben még magyarul sem. Tehát kedves 4/4 a "shy" azt jelenti hogy Szégyenlős angolul
2020. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle pár magyar leckét.
2020. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rettegtem a lányoktól annak idején! Volt pár, aki próbált kezdeményezni, de egyszerűen annyira izgultam, hogy ez leblokkolta a gondolkodásomat, és csak vártam amíg vége lett. Pedig gyönyörűek voltak, és nagyon vágytam rájuk. Sok szép lányról maradtam így le, szörnyű, iszonyú. Nekem akkor az segített volna talán, ha egyszerűen több időt van velem az a lány, ad időt, hogy megszokjam, és kijussak ebből a pánikból, és eljussak oda agyilag, hogy szabad kezdeményezni... Aztán pár év múlva ez már nekem is sikerült. Lehet, hogy ez a srác ne milyen durva arc :-) Ha értékes embernek tartod, akkor szánj rá kis időt, egyszerűen csak legyél vele, mint egy baráttal. Szerintem sem kell leitatni feltétlenül (az szerintem lutri, hogy bármi történik, de kijózanodva utána összemosolyogtok, hogy de jó, vagy úgy érzitek, hogy csak összekoszolódtatok), hanem csak hagyni, hogy megszokjon, és összeszedje a férfiasságát :-) 48f
2020. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a fiú nem "shy", csak qrvára nem érdekled.
2020. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

shy- félénk, visszahúzódó, nagyon nem magabiztos, visszafogott... Sok sok jelentése van magyarul épp az adott helyzetre vonatkozóan.

Talán egy kevés alkohol feloldhatja, csak óvatosan, a részeg ember nem minden esetben őszinte, plusz lehet nem fog emlékezni mindenre és csak hülyébb helyzetet teremtesz. 7-es ahogy írta, adj neki időt, nevessetek, hívd el sétálni, fagyizni, próbálj mindig mellé ülni, legyél barátságos, de ne vidd túlzásba se :) Nézz a szemébe, mosolyogj, bátorítsd, adni fogja magát a helyzet. Sok sikert! :)

2020. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet még nem bízik benned vagy ilyesmi. Majd idővel felszabadultabb lesz :)
2020. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!