Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyutt vagyunk vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt vagyunk vagy nem?

Figyelt kérdés

Sztori a kovetkezo:

8 honapja ismertem meg tarskereson. Sokat beszelgettunk, majd kb masfel honapnyi beszelgetes utan talalkoztunk. Szuperul ereztuk magunkat. Meglattam es beleszerettem. Azutan meg beszelgettunk, de mar ritkabban. Mikor o, mikor en irtam neki, de ezek mar nem voltak tulsagosan tartalmas beszelgetesek. Aztan sikerult osszehoznunk egy masodik talit, szintugy szuper volt minden. (Kinos-vicces-romantikus volt mind a ketto talalkozo, nagyon filmbe illo szituk voltak hehe.) Ugyanugy folytattuk ezt a beszelgetesi modszert, ritkan keveset. (Heti 1x). Vegul egyszer szobajott a tema, es megbeszeltuk, hogy akkor nekivagunk egy kapcsolatnak, tok egyszeruen megbeszeltuk a dolgokat. Meg a buliba is elhivott, ami nala lesz. (Szuk barati kor lesz csak ott). Beszelgetunk, de nem beszeljuk at a napot, ha van valami azt megbeszeljuk es kihal az egesz beszelgetes 1-2-3 orara. Azt is tudom, hogy o most a haverjaival toltotte a hetveget, nem zavar az ilyen. Az sem, ha nem egymas nyakan csungunk allandoan. Tavol elunk egymastol, foleg igy, hogy most hazament a karanten idejere. Ujra neki allt melozni, es hetkoznap melozik ott ahol o mar alapbol egyedul elt. Szerintem lassan vissza is koltozik. Igy mar csak 70-80 km lesz koztunk.

Ha legkozelebb talalkozunk, hogy koszonjek neki? Mit csinaljak? Illetve meddig varjak a sz*xel?

En 16/l o pedig 20/f



2020. jún. 15. 00:29
A kérdező szavazást indított:
Oleles aztan puszi
Oleles aztan csok
Egybol puszi
Egybol csok
14 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzateszem, volt mar 1 kapcsolatom, masfel evig tartott. Tehat mar nem vagyok szuz.
2020. jún. 15. 00:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huha, hat nekem ez eddig igazabol valami “kapcsolat felesegnek” latszik. Szerintem jobban beszeljetek ezt at. Mennyire gondolja komolyan, megvar-e teged stb stb. En egyszer voltam ilyenbe. 16 voltam o pedig 19. Egyetemre ment,kesobb dolgozni. Egyszerubb lett volna, ha egymasnal lakunk, de hat ez nem sikerulhetett. Remelem nektek sikerulni fog❤️
2020. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aranyos toled, koszonom, en is remenykedem.

Latok benne valamit, de felek elore inni a medve borere. Izgatottan varom, hogy mit hoz az elet

2020. jún. 15. 00:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Na mi történt? Bocsi d eigy a kérdést elolvasva kíváncsivá tettel;)

L

2020. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olelessel koszontunk, a talalkozo vegen megcsokolt. Ra par napra at is jott, nalam toltotte a hetveget. Szuleimnek is bemutatkozott. Volt egy buli a kovetkezo hetvegen, ami nevszerint szolt, nagynehezen beinteztem. O kesobb tudott csak jonni. Egy ismerosom odajott koszonni, es megkerdezte hogy a baratomat hogy hivjak, ekkor halkan megkerdezte tolem, hogy miota a baratom, amire csak annyit valaszoltam, hogy nemtudom. Amikor elindultunk hozzam, megallitott minket harom srac, akik kozul o 2vel kb feloraig beszelgetett, a harmadik srac pedig probalt engem fuzni, es allandoan mondta, hogy ha o a palim, akkor remelem tudom, hogy sokkal jobbat erdemlek. Miutan elkoszontek, megkerdezte tolem, hogy bejottem e a sracnak vagy mirol beszeltunk addig, en csak annyit mondtam, hogy cdak beszelgettunk. Hazafele uton megallitott es megolelt, adott a homlokomra egy puszit. Kb minden hetvegenet nalam toltotte juliusban, volt hogy maradt tovabb is es nem ment meloba. Augusztusban athivott magahoz, ahol a vegere picit osszekaptunk. Ezutan nem is talalkoztunk, es csak nagyritkan beszelgettunk. Most hetvegen jott megint hozzam, es 4 nap utan ment el, meloba se ment.

Lenyeg a lenyeg, hogy baratsag extrakkal kapcsolatban vagyunk, mint kiderult.

2020. okt. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!