Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akar egy fiú bármilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy fiú bármilyen ajándékot adni nekem a megismerkedésünk elején?

Figyelt kérdés

Nehezen tudom elképzelni hogy ez bárkinek is inponáló lehet, tudom hogy azért csinálja hogy bevágódjon nálam, de ez nagyon nem jön be.

Egyrészt nyilván nem tudom kezelni a helyzetet mert baromi kellemetlenül érzem magam(lehet csak én).

Másrészt egy teljesen haszontalan vackot ad amivel nyilván semmit nem tudok kezdeni, pl: virág, párfüm, plüss. Talán ha egy verseskötetet adna ami tetszett neki vagy valami ilyesmit, de ezeknek semmi értelme. valószinüleg azért mert még nem ismer ezért nem tudja minek örülnék, de komolyan minek eröltetni? Én semmilyen esetben sem várom el hogy egy fiú ajándékot adjon nekem, még belegondolni is fálydalmasan cringe, és mikor meg megtörténik legszivesebbel elfutnék, meg alapból nem vágyok arra hogy valakinek az eltartottja legyek.

lányok: ti is igy vagytok ezzel?

és fiúk: miért?



2020. jún. 15. 15:26
A kérdező szavazást indított:
Szerintem ez rendben van.
Szerintem is kellemetlen és felesleges.
Hálátlan lotyó
41 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első találkozásnál a srác csokit hozott, mert tudta, hogy szeretem. Kicsit zavarban voltam miatta, de jól is esett, hogy emlékezett rá:)
2020. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

"még belegondolni is fálydalmasan cringe" Hát kb. Aki ly-vel írja, j-helyett...

Amúgy megsúgom, hogy ez az etikett része. Magyarul jólnevelt a srác. Tudod, pl ha vendégségbe mész, illik ajándékot vinni, pont mint az első randira, férfi a nőnek. Ez a szokás. Ha nem tetszik neked az ötlet, akkor mond neki, nem kell kamuzni és nem kell a háta mögött kivesézni ezzel a kérdéssel, csak azért, mert az etikettel nem vagy tisztában. Még annyit megjegyeznék, hogy elég kevés manapság az ilyen srác. Ha mégis akad, akkor meg ezt kapja szegény és még neked áll fejjebb. 27N

2020. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Kétségbe van esve.
2020. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lennék ennyire felháborodva, még akkor se, ha valami oylat kapnék egyébként, amit tényleg nem is szeretek (pl. virág). A szándék a fontos szerintem. Meg nem akarnék bunkó lenni szegény sráccal, aki csak kedveskedni akart.
2020. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman csak kedvessegbol adnak ajándékot. En a barátomtól kaptam csokit es plusskutyat is (tudta hogy imadom a kutyakat) az elso par randin. Nekem nagyon jol esett, mert gondolt ram.
2020. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez is baj meg az is, ha nem figyel rátok eléggé. Most még könnyen problémáztok ilyeneken, mert bőven tudtok miből válogatni meg ezek a kapcsolatok nem is olyan komolyak, viszont az idősebb srácok már nem ilyen naivak és ilyen mentalitású lány nem fog kelleni normális pasinak.
2020. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan igy vagyok vele de en egy fel ev utan se szeretek ajandekot kapni bar mondjuk meg van mindenem lehet ezert erzem neha gaznak
2020. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
srácok nyugi, nyilván vágom hogy a jóindulat vezérelte és nem akart kellemetlen helyzetbe hozni, de gondolom az is az etikett része hogy nem mondhatom a szemébe hogy máskor ilyet ne. Egyszerűen nem látom értelmét és senki sem tudta nekem máshogy magyarázni mint hogy ez a szokás. És egyébként még mindig nagyon sok ilyen srác van megnyugtatok mindenkit aki hiányolja őket. (a helyesírásomér elnézést kérek mindenkitől akinek szemetszurt, őszinténszolva nem az erősségem, de nem hiszem hogy ez olyan lényeges része lenne a kérdésemnek)
2020. jún. 15. 22:36
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

"de gondolom az is az etikett része hogy nem mondhatom a szemébe hogy máskor ilyet ne."

Már miért ne mondhatnád? Őszinte kezdést és kapcsolatod akarsz, vagy olyat, ahol már az elején számodra kínos szitu van? Mert ez egy szokás és iszonyatosan kedves gesztus. Mit nem lehet ezen megérteni? Írtam, ha zavar, akkor közöld vele. Ha állításod szerint sok ilyen srác van? Akkor miért vagy fenn akadva ezen ez 1-en? Ha már lett volna viszonyítási alapod, akkor nem tetted volna fel a kérdést. És hidd el, hogy nagyon is fontos a helyesírás, anonim oldalon meg pláne, ahol az írás köti csak össze a kérdezőt, a válaszolóval. Ha neked nem jön be, hogy a srác értelmes és érzelmes, akkor meg keress valakit, aki kevésbé az.

2020. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Rendben van, elfogadom azt hogy nem tudtad értelmezni a kérdésem amiatt mert egy szót helytelenül irtam le, kijavítom *fájdalmasan, remélem könnyitettem mindenki lelkén. Diszgráfiával kűzdök amióta hogy megtanultam írni, igen én is tudom hogy nagyon fontos a helyesírás egy szóval sem mondtam hogy nem az, de azért ne tegyünk már úgy mintha a gyakori kérdések egy olyan színvonalas fórum lenne ahol egy szó elírása már igazán nem fér bele.

remélem mostmár tovább léphetünk.

2020. jún. 16. 00:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!