Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Barátnője van, de smároltunk....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, de smároltunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még a szüleinken keresztül baba korunkba találkoztunk először, most én vagyok 17 a srác 18. Elköltöztek, és mindig csak nyáron láttam(mert a mamája itt lakik ahol én), de akkor sem beszéltünk. Télen elkezdtünk beszélgetni, találkoztunk is párszor, nekem már akkor is nagyon bejött. Aztán májusig nem is beszéltünk. Most viszont májusba volt köztünk egy csók. Megint eltelt egy hónap, és most itt volt két hétre a mamájánál. Megbeszéltük hogy találkozhatunk akár minden nap, mivel egy utcával arrébb lakik. Így is volt, második találkozásnál rákérdeztem hogy van e barátnője, vagy esetleg alakuló kapcsolata. Egyértelműen rávágja hogy nincs senkije. Smároltunk, nagyon sokáig és soha senkivel nem volt még ennyire jó. Már egy hete ez minden nap így volt, mikor hazament és a barátnőm egy lánnyal látta, akiről kiderült hogy a barátnője. Mikor visszajött a mamájához újra találkozunk, meg akart csókolni de ellöktem és hazajöttem szó nélkül. Nem tudom most mit kellene csinálnom. Szerintetek találkozzak még vele vagy az nagyon gáz lenne?

2020. jún. 19. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy találkozz vele. Barátnője van. Ha találkoznátok, valószínűleg csak folytatnátok, amit elkezdtetek.
2020. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg mégegyszer, hogy barátnője van, utána a válasz függvényében vagy szembesítsd, vagy döntsd el, hogyan tovább.
2020. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Átb@szott mint sz@rt a palánkon.

Lehet, hogy jó pasi, de komolyan nem hiszem, hogy akarna akárkitől is.. Legalábbis most még tuti nem.

Szerintem a barátnőjére nézve ez megalázó dolog és rád is nézve, mivel te sem tudtad.

Én úgy vettem észre a kérdésből, hogy neked azért tetszene ha több lenne köztetek.

Szóval én arra szavazok, hogy ne találkozz vele többet mert az neked is rosszat tenne.

2020. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Azért megbeszélhetted volna vele szerintem. Ki tudja mit látott a barátnőd.
2020. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!