Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az intelligens, szép nők,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligens, szép nők, akiknek határozottak és műveltek, tényleg nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Most olvastam ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__8043..



s itt írták páran a válaszban hogy ezek a nők (sajnos) senkinek nem kellenek már.


Ez igaz?



2020. jún. 28. 21:00
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
igen a felnőteknél is
nem ez csak a tini kis fiúkra vonatkozik
60 szavazat
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül.
2020. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert kellenének, csak sok esetben ilyenkor megfordul a dolog, és a nők kezdenek el válogatni. Kicsit olyan Skorpió-szindróma ez.:(
2020. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, csak azt vettem eszre hogy a legtöbb lány ezt mondja hogy ezért, pedig azért nem kell senkinek mert borzasztó a személyiségük. Ez persze nem azt jelenti hogy minden olyan lányra vonatkozik akit jellemeztél, ezért is mondtam azt hogy nem.
2020. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem pont hogy csak ilyen kéne és ezért vagyok magányomban egy ideje 😅 Jó, szépnek nem kell annyira szépnek lennie, de vödröt se húzzak a fejére, hogy szebb legyen a látvány. Persze a legtöbb ilyen foglalt, mert a srácok sem vakok.
2020. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok és nem kellek senkinek és a személyiségem sem olyan szörnyű mivel rengeteg barátom van
2020. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kisördög1 ***** válasza:
100%
A "gyenge" férfiak félnek az ilyen nőktől, ők inkább a könnyebb prédára mennek. Ők vannak többségben ezért találsz nehzebben férfit magad mellé, ez nem a Te hibád.
2020. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

A legtöbb férfi fél az okos nőktől.


Egy butácskát könnyebb megvezetni és irányítani.

2020. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egoistának tűnni de szerintem nem vagyok hülye. Orvosira készülök de volt hogyha valakinek ezt megemlítettem fülét-farkát behúzva menekült :D
2020. jún. 29. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
#8 nem szeretnélek negbántani, de szerintem nem attól menekült...
2020. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nornális nők a normális férfiaknak kellenek.
2020. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!