Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az elhízott lányok megelégszen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elhízott lányok megelégszenek a csak kicsit pocakos és izmosabb fiúkkal?

Figyelt kérdés
az elhízott alatt komoly zsírtömeget értek, lógós has, stb

2020. júl. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
ducika jeff dahmer is vonzó :>
2020. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Ez a kérdés engem is érdekel. Amúgy sportos férfi vagyok, de a korona alatt pocakot eresztettem. :( Most azon küzdök, hogy lefogyjak, viszont egy XXL csaj meg tudná hozni a kedvem minden huncutsághoz. ;)

28/F

2020. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Nálam azt, hogy ki mennyire tetszik az arc és a haj határozza meg, nem a testalkat.
2020. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túlsúlyos, így nem biztos hogy releváns a válaszom, de sokkal hamarabb ismerkednék egy kicsit pocakosabb pasival, mint egy kigyúrttal.
2020. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eléggé nagy darab lány vagyok, és engem nem zavarna ha pocakos lenne, ahogy az sem, ha kigyúrt. Édes mindegy
2020. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!