Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha valaki így szólítana le az utcán?

Figyelt kérdés

Még nem ismerkedtem az utcáról és ki akarom próbálni. Sok pozitív visszajelzést kaptam mostanában, szóval van magabiztosságom és remélem akkor is lesz.

Megpróbálnám a szokásos "Mennyi az idő", "Merre van az XY" formulát egy kicsit megfűszerezni.


Ti mit gondolnátok, csinálnátok, ha valaki így hozzátok szólna az utcán?

(tegyük fel, hogy a fiú helyes - de nem izmos és nem siettek sehova)


Arra gondoltam, hogy franciaként megyek oda.

A nyelv az úgy megy mintha Dél-Franciából jöttem volna és hozzátartozik az egyéniségemhez.


Tehát:

Franciául megkérdezném, hogy tud-e franciául - ha nem akkor angolul folytatom tovább.

Ezután megkérdezném, hogy merre van a Spar idegen nyelven.

Útbaigazít - én magyarul megszólalok: "Tehát akkor jobbra fordulok és utánna egyenesen?"

Elmondom neki, hogy valójában nem vagyok francia, csak megbántam volna, ha nem szólítom le.

Utánna bemutatkoznék és esetleg megkérdezném, hogy mit gondol a francia akcentusomról... ezután meg a többi jön magától.

Végül elkérném valamilyen elérhetőségét.


Ha egy ilyen szituációban lennétek, mit tennétek? 19/F



2020. júl. 2. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Rossz ötlet
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Kissé összezavarodnék, talán egy kicsit imponálna a francia tudása, ha tényleg jó, mert én is tanulok franciát.


De magamat ismerve ebből csak egy nagyon kellemetlen helyzetbe kerülnék, mármint ha hozzám jönnének így oda csak úgy random az utcán.


Nem vagyok én ellenőr, hogy játszd nekem a külföldit. :D

2020. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenképp próbáld meg, én jót nevettem. Ha a megfelelő lánynál próbálod ki, jó kezdet lehet, akinek meg nincs humora, úgy se fogja értékelni. Bár lehet először kicsit hülyének érezném magam, de inkább mint, hogy valami szia mi újsággal menj oda valakihez. :DD

19/L

2020. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem felettébb kellemetlen lenne. Franciául egy kukkot sem tudok, angolul se megy az útbaigazítás. Utána meg leesne hogy magyar vagy, akkor már tényleg nagyon gáznak gondolnám a szituációt. Egyszerűbb és tisztább lenne, ha oda jönnel es megkérdezned hogy elkísérhetsz e valahova, vagy hogy meghívhatsz e egy kávéra, vagy limonadera. Bár ilyen is történt velem egyszer, még magyarul sem tudtam megszólalni, csak vigyorogni tudtam, azt hittem ki akar rabolni. :D Szóval tartsd a tisztes távolságot, és nagy baj nem lehet.
2020. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túlgondolod ezt, inkább csak erősen kínossá téve a helyzetet. Ha odaszeretnél menni, akkor menj oda rendesen, hívd el valahova (vagy ha van ideje és kedve, beszéltek kicsit helyben) és úgy majd felhozhatod a nyelvekkel kapcsolatos témát.
2020. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Hat ez elég béna. Én is beszélek angolul és franciául, de itthon eszembe nem jutna ezt csinálni.


19/L

2020. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Meg aztàn úgyis kiderülne, h magyar vagy. Inkább kezd magyarul az egészet és utána mutasd a franciád😏😏😏.


~ 5-ös voltam

2020. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszélek angolul és franciául de gáznak tartanám ha valaki így jönne oda.. Kicsit olyan “dicsekvő”..
2020. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Nekem ez tetszik. Frappáns, ötletes, szórakoztató, meglepő.
2020. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
*de amúgy lehet,hogy otthagy,mert neki most nincs kedve, ideje, energiája arra, hogy utbaigazitson, lehet, hogy elmondja akár angolul, akár németül, hogy nem ide valósi; és ezzel leráz.
2020. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, egyszer mindenképpen kipróbálom

Szerintem mindenképpen jobb mint egyszerű "Szia mizu"-val odamenni

2020. júl. 2. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!