Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Helytelen lenne engedni ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helytelen lenne engedni ennek a srácnak, hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Múltkor egy buliban eléggé egy húron pendültem egy barátommal, és szerintem tervezte, hogy megcsókol, de végül mégsem. (bókolt, stb.) Nagyon bírom a srácot, csak egy bökkenő van; a legjobb barátnőmnek tetszett (plátói) 2 éve... Azt mondja, túl van rajta, de én mégsem tudom, hogy helyes lett volna engedni, vagy sem. (tudom, nem kéne azon rágódni, ami megtörtént / nem történt meg, de a jövőben is előfordulhat ilyen eset)

2020. júl. 12. 00:49
 1/7 anonim válasza:
69%

Szerintem nyugodtan enged neki, ahogy Felix Kjellberg mondta:

"Sose félj kimondani, amit érzel, mert úgysem érdekli a kutyát se." Mellesleg 2 év az hosszú ídő sokat változik az ember annyi ídő alaatt. És ne feledd az életed nem örök, vagy ahogy Barack Obama mondta :

"Ne herdáljuk el a jövőt a jelentől való félelem miatt!"

2020. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megcsókolhat teged a fiú, a barátnődnek se most tetszett, ez ne legyen akadály
2020. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Vagy beszéld meg a barátnőddel is, hogy mi van és hogy tudjon róla előre. Biztosan megérti
2020. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek)!
2020. júl. 12. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hagyd, hogy megcsókoljon... Ha neki nem tetszik a lány, akkor felesleges a barátnőd miatt elutasítani... Ha már túl van rajta, akkor nem tetszik neki, szóval ez se legyen akadály.. Ha pedig nincs túl rajta, akkor valószínűleg hazudott, szóval ez is rossz dolog a barátságban...


16/F

2020. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy megcsókoljon. Ha a barátnőd azt mondta már nem tetszik neki, akkor úgy sem vesznétek össze. Szurkolok Nektek!❤
2020. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. júl. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!