Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megéri bepróbálkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri bepróbálkozni olyan csajnál, akit óvodás korom óta ismerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20/F vagyok. Diákmunkán egyik csaj munkatársammal még óvodás korunkig nyúlik az "ismeretségünk", és úgy hozta a sors, hogy erre a hónapra munkatársak lettünk.


Óvodában egy csoportba, általánosban egy évfolyamba jártunk. Nem álltunk olyan közel egymáshoz az idők során, csak tudjuk egymásról, hogy ki hova ment ez meg ez az iskola után, mikkel foglalkozik, stb, tudjuk, ki a másik, de nem voltunk "puszipajtások". Diákmeló során, amikor összefutunk, elég jól el lehet vele szórakozni, és elgondolkodtam, a későbbiekben elhívjam-e valahova.


Az előny, hogy a közös melótól kezdve az óvodás emlékekig a közös témák kb. kimeríthetetlenek lennének. De valahogy mégis olyan "furának" érezném ráhajtani a csajra, hisz egész életemben ismertem. Lehet, hogy ez csak valami hülye beidegződés, de valami egy kissé visszatart.


Plusz attól félek, hogy - a közös emlékek miatt - nem tudnám randiba vinni a helyzetet, hanem így is, úgy is barátság alakulna ki. Vagy szerintetek csak túlbonyolítom?


Nektek mi a véleményetek?



2020. júl. 14. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megér egy próbát. Az, hogy hogyan alakul az egész, már csak kettőtökön múlik.
2020. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne vitatkozni, hogy egyszerűbb lenne-e, ha relatíve teljesen, vagy így egyszerűbb. De ahogy #1 is írja egy próbát megér.

Sok sikert!😉

2020. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, ha nem teszed később majd lehet bánni fogod.
2020. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút. Sőt gyerekkori játszótársakból lehet a legjobb, legkiegyensúlyozottabb kapcsolat.
2020. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!