Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba hova vigyem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, messengeren már 4 hónapja beszélgetünk pár napja összeszedtem a bátorságom és elhivtam öt találkozni igent mondott.

Ő nem tudja hogy fülig belé vagyok zúgva mindketten internetes barátként kezeljük egymást. Először fogunk találkozni 4 nap múlva.

Hova vigyem el Budapesten? Jó lenne valami olyasmi ami adna témát is a találkozásának (pl mozi és utána beszélünk a filmről) mert ha csak leülnénk egy parkba beszélgetni félek hogy nem lenne téma mert már elég sokat beszéltünk online. Nem Randinak van titulálva hanem találkozásnak mint 2 barát. Én mindenképp meg akarom szerezni őt de nyomulni se akarok nagyon, bármit is fizetnénk én állnám neki csak jöjjünk öszeee❤️

Valakinek valami jó tippje hova vigyem Budapesten ahol a vírus nem szól bele? (maszk nélkül)

16f/15l



2020. júl. 23. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Állatkertbe.


Campónába.


Fagyizni a belvárosba.


Vagy kérdezd meg, hogy ő mit szeretne? :)

2020. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mozi az nem biztos, hogy a legjobb hely, mert a film közbe nem tudtok beszélgetni, meg lehet ott is kell maszk.

Szerintem ne vidd drága helyre, de például az állatkert az nagyon jó ötlet, ott van miről beszélgetni.

2020. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!