Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozni szeretne, de azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni szeretne, de azt várja, hogy én menjek. Programlehetőség nyilván Pesten végtelen, itt korlátozott. Csak nekem fura a hozzáállása?

Figyelt kérdés
2020. aug. 8. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány
2020. aug. 8. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked.Javasold, hogy találkozzatok félúton, valamelyik

mindkettőtöknek közel eső városban.

2020. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Találkoztam már vele, nem arra gondolok, hogy emberrabló vagy ilyenek. 😅 Csak mindig írja, hogy milyen jó lenne találkozni, majd menjek de ő kb egy fűszálat sem mozdít
2020. aug. 8. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ez tényleg fura. Nálunk is így van amúgy, hogy a barátom Pesten lakik, én vidéken, és itt kb. nem lehet semmit csinálni. De ő elsőre mégis felajánlotta, hogy eljön hozzám, én meg ahhoz ragaszkodtam, hogy én megyek Pestre. Az szóba sem került nálatok, hogy esetleg menjen ő?
2020. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Soha nem ajánlotta fel
2020. aug. 8. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval te lakáshoz/házhoz mész?😂
2020. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces :D
2020. aug. 8. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyoldalú a kapcsolat,nekem amúgy mindig furcsa volt ez a mostani divat hogy a fiúk here módjára várják hogy a lányok menjen hozzájuk. Itt is 2 szabolcsi kislány jár fel a 7-8 évvel idösebb barátjukhoz. A fiúk egyszer se jöttek le a lányok járnak csak. Ez vicces
2020. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!