Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá egy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy teljesen ismeretlen lányra?

Figyelt kérdés
Kb egy hete bekövettem instan egy lányt aki vissza is követett. Tök aranyos meg szimpatikus, de nem tudok róla semmit. Milyen szöveggel írjak rá, úgy hogy tényleg semmit nem tudok róla csak hogy melyik suliba jar (az én sulimtól kb 2 percre van az ő sulija). A 'szia miujsag?' kérdés nem kínos kicsit?

2020. aug. 9. 04:21
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez csak egy ötlet, de reagálhatsz a sztorijára, olyan módon hogy legyen egy téma amiről beszélhettek. Én már kezdtem így el beszélgetni sráccal 🤷🏼‍♀️
2020. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát az elcsépelt dolog de legalább bevált dolog
2020. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nézd meg kiket követ és ha van közös zenész pl azon ellehet indulni.
2020. aug. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
A "Szia, mi újság" egyáltalán nem jó, írd neki, hogy örülök, hogy visszajelöltél, igen szimpatikusnak találtalak a kép alapján ezért jelöltelek meg - persze ezt már az első levélben leírhattad volna, amikor bejelölted. Aztán írhatod még: szeretnék többet megtudni Rólad (illendőségből írjuk az ilyen szavakat nagybetűvel, de a saját magunkról szólót kicsivel. Láttam olyat, hogy valaki azt, hogy "én" nagybetűvel írta a szövegben) folytatva: Kérlek, írjál magadról, mit szeretsz, mivel töltöd a szabadidődet, van-e hobbit, mi a kedvenc tantárgyad, mi szeretnél lenni,minek készülsz -- ilyesmiket kérdeznék, hogy megtudjam, érdemes-e a továbbiakban is úgy tekinteni rá, mint akivel össze akarnék ismerkedni.
2020. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy. Nyilván nem ismerkedni van fent ott, nem társkereső.
2020. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán rá írhatsz ha tudod milyen suliba jár akkor tudod mit tanul, abból az iskolából biztos ismersz emberkéket és lehet, hogy van közös ismerősötök. Lehet, hogy hülye szöveg de énrám a Facebookon úgy írtak rám, hogy milyen jól nézek ki a fényképen és mennyire jó pofa a vicc amit felraktam és megkérdezte mi érdekel mit szeretek csinálni szabadidőmben de ő felsorolt vagy 10-et amit szívesen csinál, hogy biztos legyen benne, hogy bele esik az én kedvtelésem de oda írta érdekli az újdonság szívesen tanulja meg és szeretne megismerni.
2020. aug. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! A vesszőket is jó lenne kitenni a szövegedben, egyébként kedvesen írtál, de nem kapsz 5-öst helyesírásból, ha ennyi vesszőt nem teszel ki. Üdv.
2020. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!