Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a barátnőmnek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőmnek van igaza es hülyít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem és kicsit vegyesek az érzéseim vele. Barátnőm azt mondja, hogy néha látja, ahogy írogat fbn mindig vigyorog és tuti, hogy lány van a dologban. Èn a másik oldalt látom, hogy elkezdett velem többet beszélgetni, incselkedni,megérinteni, hosszasan szemezni. Néha zavarba hoz, hogy jó lenne enni vmit itt és itt. (Talán elhivna?) En is lattam, hogy pötyög mellettem, de nem láttam, hogy vigyorgott volna. Sőt körbe körbe ment körülöttem. Vagy hogy énekelt egy szerelmes szamot es vegig a szemembe nézett.


Nem tudom mi van es kezdem ot megkedvelni.


L


2020. aug. 9. 12:26
 1/2 Thispain ***** válasza:
90%
Deríts fényt erre.
2020. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ugye lehetetlen, hogy a haverja küldött neki vicces képet, és azon vigyorog...
2020. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!