Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó szöveg ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó szöveg ha így írok rá lányokra interneten?

Figyelt kérdés

-Szia

-Gyönyörű vagy?

-Lenne kedved ismerkedni?


Vagy esetleg az is jó ha valamelyik bejegyzésében, képén találok valami viccesset. Vagy esetleg a nevében. És elsüttök valami jó poént.

Amúgy előre mondom nem vagyok tipikusan az a nyálas típus aki túl dicséri a lányokat. Tehát lehet, hogy az első mondattomnak nem egy dicsérettnek kéne lenni?!



2020. aug. 11. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Élöben jobban müködne.
2020. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én utálom, ha valaki így ír rám. Nem szeretem azokat, akik már az elején rögtön nyaliznak. Lehet valakinek bejön, de engem taszít.
2020. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Enis igy vagyok mint a 2es

Szerintem az jobb kezdés lenne ha tudatod vele miert is irtal ra, pl azt mondod hogy "szimpatikusnak tűnsz"

2020. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanúgy gondolom mint a kettes.. Jobban tetszene ha inkább csak azt mondanád szimpatikus vagyok és hogy lenne e kedvem beszélgetni.
2020. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb a "szimpatkiunak tűnsz", és a helyedben a nevével sem poénkodnék azt sokan nem szeretek (pl én sem, bár az én nevemben nem nagyon van semmi olyan amivel lehetne viccelni, de ha valaki keres az talál)
2020. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!