Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy pincérrel összeismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pincérrel összeismerkedtem, de van barátnője?!

Figyelt kérdés

Egy étteremben folyton szemezgettünk, mosolyogtunk egymásra amikor kiszolgált, a vacsora végén beszélgettünk, de akkor félve leléptem, nem hagytam kontaktot. Két napra rá megint ott ettünk barátokkal, a végén ismét beszédbe elegyedtünk, elkérte a számom, megbeszéltük hogy pár nap múlva megihatnánk valamit, ha arra jàrok.

Teljesen kölcsönös tetszés volt, láttam rajta, még egy puszit is adott amikor elköszönt...

A döbbenet pedig ott van, hogy amikor rákerestem a közösségi hálón, tele volt a facebookja a barátnőjével készült fotókkal.

Eltelt két nap, még nem keresett, ezek után nem is vàrom, de mégis mi játszódik le az ilyen ember elméjében?

Én nem vagyok ennyire gerinctelen, a lányt sajnálom, mert abszolút tetszés volt, teljesen jó lett volna a sztori, de nem úgy hogy közben van valakije.

Mit gondoltok, mi ez a helyzet? Csak szórakozás?

Ha párom van, nem szórakoznék idegen vendégekkel, pláne nem ilyennel..fogalmam sincs mit gondoljak



2020. aug. 21. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet, hogy ő haverkodni akart veled, te pedig a szimpátiád miatt túlgondoltad a közelségét?
2020. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert random idegennek nem adsz puszit, nem kéred el a számát, nem szemezgetsz vele, mosolyogsz rá.. mindezt férfiként.illetve mondta hogyha arra járok fussunk össze, igyunk meg valamit


Nem szokásom többet belegondolni dolgokba, de totál egyértelműnek tűnt a dolog, erre jött a döbbenet

2020. aug. 21. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Ki tudja lehet szakítani fog vele
2020. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező:

Puszit manapság nem nagy dolog adni.

Telefonszám maximum a 90-es években volt nagy szám, ezek még mindig nem olyan dolgok, hogy ne lehessen barátkozásnak venni.

Pasi létemre én magam is kértem már el lány telefonszámát, adtam neki puszit, ölelést úgy, hogy párom is van, mégsem értettük félre a dolgokat.

2020. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

4es, Azért szerintem nem olyan általános dolog érdeklődést és szimpátiát mutatni egy vadidegen iránt, megpuszilni es talalkozora hívni, úgy hogy van párja az embernek...

Kérdező, szerintem vagy nagyon bejössz a pasinak, és mindenképp szeretne tőled valamit mert megfogtad őt, és már haldoklik a kapcsolata a barátnőjével (lássuk be, erről is lehet szó), vagy csak szimplán szórakozik veled.

Remélem nem az utóbbi, az ilyesmi nagy szemétség lenne

2020. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha párom van, nem szórakoznék idegen vendégekkel, pláne nem ilyennel.."

Miért, milyen vagy?


Igen, sokan ilyen gerinctelenek, simán csaljak, csalnak a barátnőjuket a háttérben. Jó reggelt! Remélem, nincs kedved egy ilyen alakra pazarolni bármennyi időt is, meg akkor se, ha szakítani készül (ami egyáltalán nem biztos).

Es ne puszilkodj mindenféle pasasokkal. Tarts távolságot!

2020. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy rád mosolygott sokat nem jelentett volna önmagában, mert vendéglátósnak állandóan mosolyogni kell a vendégekre 😁

Viszont mivel puszit is adott, így valószínűleg nem szórakozott. Szerintem se menj bele, még, ha tetszik is, utána téged fognak „bántani” az miatt mert szakít a barátnőjével. 😅

2020. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljes mértékben helyes, hogy arra a döntésre jutottál, hogy hanyagolod így a srácot. Gerinctelen ha a barátnője mellett még csajozgat. Remélem legközelebb rendesebb srácot fogsz ki.
2020. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak játékos (:

Tapasztalatból mondom, hátrálj ki ebből amilyen gyorsan tudsz. Soha nem voltam olyan csaj, hogy más pasijára utazzam, nagyon elítéltem az ilyet és egyszer eljátszott velem ilyet egy srác, mástól tudtam meg van barátnője "hébe-hóba" mert hogy már nem volt jó a kapcsolata. Kérdem én: akkor miért nem hagyja ott az illetőt? Ez nem megoldás, elég undorító lépés. Még jó hogy nem mentem bele semmi hülyeségbe, nem lett komoly a dolog és időben kapcsoltam nagyon durván lapátra tettem.. Gondolkoztam, hogy szólok a barátnőjének idegemben, de inkább nem akartam drámát. Szerintem nem egyszer lépett meg ilyet és a csaj nagyon vak.

Szóval vigyázz!

2020. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!