Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van értelme elhvni a csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elhvni a csajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves srác vagyok. Egy éve kezdtem az egyetemet, és volt egy csoporttársam, egy 10/11-es kinézetű, modell alkatú csaj. Bemutatkozó nyelvgyakorlaton mellettem ült, és utána elkezdett nyomulni, flörtölni. Folyton odajött, mindig mellém ült, ültünk, átkarolt és mosolyogva beszélt, mondta, hogy "ezt a beszélgetést még folytatjuk", "nem ugrunk-e ki venni valamit óra előtt", stb.


Nekem előtte rossz tapasztalataim voltak, és végig úgy voltam, hogy ez a csaj csak egy r&banc, sose tudtam nagyon elhinni, hogy ez nem csak szórakozás. Persze belementem én is a játékba, de nem tudtam komolyan venni, azt hittem, csak hülyét akar csinálni belőlem. (Ha egy ilyen bomba csaj kb. szó szerint rád mászik, nehéz elhinni, hogy nem csak játék).


Egyszer írtam, hogy nem megyünk-e el valahova, de akkor azt írta, hogy épp utazik haza (külföldre). Utána nem is nagyon próbálkoztam, nem igazán csinálta azt, amit előtte, de néha volt rá alkalom.


Idén ismét közös óránk van, órán találkoztunk és beszélgettünk is egy ideig, le is ültem mellé. Mivel most nem nyomatja ezt a r&bancos stílust, teljesen másnak látom, már nem ítélem el, sőt ellenkezőleg. Nem volt túl jó kedve, egész jól el lehetett vele beszélgetni, elgondolkodtam, ne hívjam-e el egy kávéra vagy valami, amíg nincs újra karantén.


Nem tudom, régebben az a nyomulás csak szórakozás lehetett-e, vagy csak én vagyok pesszimista? Hogyan döntsem el. Meg azt se tudom, tényleg érdeklem-e.


Mi a véleményetek erről?



2020. szept. 8. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Lehet hogy eleinte szórakozás voltál neki, aztán rájött hogy több is lehet, mint szórakozás, ezért nem adja már azt a "r.banc" stílust. Próbálkozz meg nála egy kávéval vagy valami, aztán ha nem jön össze, és nem ajánl másik időpontot, vagy nem keres majd utána ő, akkor hagyd.
2020. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kerül ő se engem, órán leültem mellé, ma én mentem be előbb, és ő is leült én mellém. Kérdeztem, hogy nem jön-e ebédelni, de mondta, hogy órája van. Megpróbáljk, elhívom majd valahova, aztán kiderül.


Addig is érkezhetnek még a vélemények, kíváncsi vagyok, ezt ki hogyan értékeli.

2020. szept. 9. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek #1-el. Próbáld meg elhívni valahova. A leírtak alapján, úgy tűnik, hogy érdekled őt és lehet, hogy az elején tényleg csak játszott és szórakozott veled, de lehet hogy megismerte egy olyan oldalad, ami neki nagyon bejön. A lányok elég félősek ilyen téren, szóval neked kéne megtenni az első lépést felé, utána ha ő is mutat érdeklődés, akkor sínen vagy.


Én drukkolok neked!

17/L

2020. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivd el!
2020. okt. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2020. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez is csak valami szürakozás volt, lerázott, hogy "Nem érek rá, bocsi".

Mondjuk még mindig jobb azoknál, akik eljátsszák, hogy mindenbe belemennek, aztán mikor sor kerülne valamire, akkor jön a süket duma és az eltűnések. Így leaglább egyértelmű, kár, hogy ritka az ilyen visszautasítás.

2020. nov. 2. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom
2020. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem bíznék egy ilyen csajban. Hogy ha ilyen r&banc volt az elején, nehéz elhinni, hogy valahogy ,,megjavult".
2020. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!