Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most vagy soha? 19/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagy soha? 19/F

Figyelt kérdés

A húgomnak az osztályába jött egy lány, aki egy nagyon kedvesnek tünő szimpatikus lány (17/L). Még nem beszéltem vele és nem is tudom, hogyan csináljam. A húgom nincs még annyira jóba vele, hogy bemutasson neki és alapból egy kicsit visszahúzódóbb.

Augusztus végén költöztek ide és ez a második hete itt, viszont aggódom, hogy nemsokára bezárnak mindent és akkor már végképp nem lesz esélyem nála (egyre több a fertőzött erre felé).

Soha se látom egyedül, mindenki próbál a barát-barátja (nem romantikus) lenni és segíteni a beilleszkedést, szóval gondoltam ráírok facebookon.

Megkérdezzem ott, hogy van-e kedve beszélgetni a szünetekben az udvaron?

Hívjam el valahova, kettesbe?

Ti mit reagálnátok, ha egy végzős srác rátok írna ezzel (átlagos kinézetű) ebben a szituációban (2 hete vagy a gimiben)?



2020. szept. 9. 22:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha tényleg érdekel,mindenképp vedd fel vele a kontaktot! A mai világban a facebook erre nagyon jo :) az én időmbe még nem volt.... egyből randira hívtak :D szerintem nyugodtan kérdezd meg lenne e kedve veled találkozni,el menni valahova sulin kívül.Nem vesztesz vele semmit :)
2020. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér:)
2020. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érthető az aggodalmad, "nem jobb-e személyesen/nem kéne-e jobban ismernem hozzá/nem gyors-e ez", stb. Ha tudnád, hányszor voltam így vele. Tudod hány ilyennel jött össze, akár csak egy randi is? Egyel se. Akikkel nem "szarakodtam" ennyit, azokkal ellenben igen.

Keresd meg facebookon nyugodtan, manapság ez nem szégyen. Nem kell ilyen dolgokon rágódni.


(Amúgy meg... A húgodat is megkérdezheted, ő a lány helyébe pl. mit szólna ehhez. Ő talán okosabbat mond).

2020. szept. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem jó, ha most próbálsz kapcsolatot vele felvenni


ugye tudja, hogy ki vagy (facebook posztod miatt)?


sok szerencsét!

2020. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik mandula gyulladása lett, szóval később megpróbálok vele beszélni.
2020. szept. 10. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mandulagyulladása van, kívánj neki jobbulást. Ebből is kialakulhat egy jó beszélgetés.
2020. szept. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!