Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elitélni való ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elitélni való ez?

Figyelt kérdés

randizom egy pasival, minden szuperül alakul. csak egy baj van:van barátnője. akivel szakítófélben van ugyan.

ezt nemrég tudtam meg és nagyon

kibuktam emiatt először. de mivel nagyon jól érzem magam,felhőtlenül boldog vagyok, kikapcsol mellette az agyam és semmi sem szar vele .. annyira nem zavar már semmi, hogy az sem érdekel, hogy lehet csak szeretője leszek.



2020. szept. 10. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem zárta le az előzőt, akkor el kell kerülni.
2020. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ja, nekem először el sem mondta hogy van barátnője, aztán amikor megtudtam, azt mondta szakítófélben vannak... Aztán most fél évvel később még mindig nem szakítottak, sőt össze is költöztek, hát hogy van ez akkor? Természetesen én amikor megtudtam hogy van barátnője ott megmondtam hogy ez nekem így nem oké, de néha azért még rámír, hogy találkozzunk, csak egyszer mentem bele, úgy hogy megmondtam, hogy csak beszélgetünk. Megint eljátszotta, hogy nagyon összevesztek és biztos szakítanak, aztán bepróbálkozott, hogy hátha most benne vagyok valamiben, természetesen nem voltam.

Ez nem egy válás, fél percedbe sem kerül szakítani valakivel. Ha pedig már ő teljesen túl is lépett, és mással randizgat, akkor mi az hogy még mindig együtt van a csajjal?

Az hogy csak "szerető" vagy, elítélendő dolog, a szüleim kapcsolatát is ez tette tönkre, bár nyilván más egy házasság és egy tini kapcsolat, mint már az előbb is írtam, viszont én akkor is teljesen elítélem, de ha ennyi önbecsülésed van, hogy beéred ennyivel, akkor legalább ne hagyd hogy hitegessen... nem fognak ők szakítani, csak ezzel szédít téged. Lehet hogy másokat is, ki tudja. Buta vagy, ha beéred ennyivel.

2020. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Én csak azt tudom elmondani én mit tennék a helyedben.


Biztosan nem kavarnék olyannal akinek van barátnője, úgyhogy megmondanám hogy csak azután találkozgatunk, miután szakítottak. A szeret szakít a barátnőjével és össze jövünk, de ha nem vagyok neki olyan fontos hogy miattam szakítson akkor nem engem szeret

2020. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Olyan nem letezik hogy "szakító fél". Vagy együtt vannak, vagy külön, nincs más opció. Ha nem akar tőle semmit akkor szakít, ha pedig együtt vannak, akkor igenis akar tőle valamit. Tőled is, és az nem a sírig tartó szerelem...

Ez a duma pedig egy a klasszikusok közül, amit sajnos szépen megkajáltál, részvétem:(

Ilyen gyöngyszem még néhány:

"Ígérem megváltozom"

"Egy fogadás miatt kell a meztelen kép"

"Szeretnék veled több időt tölteni mint barát, aztán meglátjuk"

"Csak azért tettem ki a kockahasam tinderre (*persze csomagvillantással*) mert büszke vagyok rá"

És még folytathatnám...

Ha lehet szemléld kicsit kritikusabban a feléd közeledők szándékait, ebbe a minden észérvet elsöprő naivitásba elég csúnyán belesérülsz.

2020. szept. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Engem már csaltak meg szornyu. Képzeld magad a másik csaj helyébe. Hagyd a fenébe a srácot keress magadnak mást akinek van gerince.
2020. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerintem is hagyd a fenébe a pasit, de ez attól is függ hogy mit akarsz. Ha csak szexet akkor ha úgy gondolod megpróbálhatod(ha nem lesz bűntudatod, mert a megcsalás nem egy szép dolog) de ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor én megmondanám hogy nekem így nem megy de ha tényleg szakítottak akkor keressen meg.
2020. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Semennyire. Bár én poliamór vagyok. Sok boldogságot.
2020. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnője mellet mással randizik akkor honnan tudod hogy veled nem fogja ezt csinálni. Szerintem haggyad.
2020. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már egyáltalán nem akarok vele kapcsolatot. maximum alkalmi szexet. nem jutottunk el addig mert igazából tart a csajtol h mi van ha kiderül? lehet h ennyire naiv vagyok de hogy derülne ki? én nem akarok komolyabbat már, amióta kissi ignorál. így én nem mondanam el senkinek,maganugyem lenne. ő meg csak nem akkora marha h elrulja saját magát
2020. okt. 5. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell kerülni, de régi kérdés szóval mi lett?
2020. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!