Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha egy 16 éves lány egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 16 éves lány egy 25 évessel jön össze? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 14:20
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
72%
nem az azt gondolom hogy a ti dolgotok
2020. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Igen.

25 évesen 16 éves lánnyal van?

Gondolom valami kezdő pedofil.

2020. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Eléggé elferdült az a 25 éves pasi aki 16 éves csitrivel jár...

24/N

2020. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Tapasztalat sajnos. 15 éves voltam és 26tal jártam (megjegyzem, hogy hazudott a koráról, nos hihető volt, mert fiatalos abszolút). Különlegesen bánt velem, naiv voltam, örültem, hogy valaki végre szeretett, de ez mind maszlag volt. Azt javaslom, hogy fontold meg még egyszer, sőt kifejezetten ellenzem. Ha akarod, mesélhetek priviben. Most gyógyulok ebből a mérgező/lelki bántalmazó kapcsolatból, mert benne ragadtam egy ideig, (3 év) de neked még nem késő. Most olyan, mintha az akkori önmagamnak írnám ezt az üzenetet, hogy megelőzzem a hatalmas hibát, amit elkövetettem. Ha pasizni akarsz, lehetőleg 21től idősebb ne legyen.
2020. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Ti dolgotok, ha szeretitek egymást akkor nem lehet gond.

Mások véleménye ne érdekeljen titeket.

2020. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, ha fejben azonos témátok van, és a srác is fiatalabbnak néz ki a korához képest. A kor csak egy szám. Most nem azt jelenti, úgy is fog viselkedni, meg azok a dolgok érdeklik, amiket más 25 évest vagy ilyesmi. Ha jól érzitek egymást, akkor szeressétek egymást.
2020. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kémény100 ***** válasza:
36%
Szerintem igen. Egy tizenhat éves hasonló korúval jöjjön össze. Ilyen fiatalon az a 9 év nagyon nagy szakadék lehet. Életvitel, gondolkodásbeli és minden egyéb különbség akkora szakadék lehet, ami nem vezet hosszú kapcsolatra, közben neked kimarad sok minden az életedből, amit fiatalon "kell" megélni. Gondolj bele:jó esetben te tanulsz, ő dolgozik (jó esetben), más emberek vesznek körül téged és más őt.A szex ami összetarthat, más nem nagyon, de azt megkaphatod egy normál kapcsolatban is. Neki imponálhat, hogy ennyire fiatal társa van, de neked mi a motivációd? Nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2020. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!