Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak még normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális lányok?

Figyelt kérdés

Nem akarok meg sérteni senkit, mert tudom van kevés kivétel de ők hol vannak?


Manapság sok olyan lánnyal találkozom. Akinek nem számít a belső, hanem csak a külső, pénz számít. Meg az, hogy instán legyen több száz like a képeiden. És eddig még mindig olyan lányokkal voltam együtt, vagy kavartam (kevés ilyen eset volt) . Akik közbe vagy kavartak más pasikkal akik ilyen unintelligens, tahók voltak általában plusszba. Vagy kiderült róluk, hogy csak teszik magukat. És csak kiakarnának húzni belőlem mindent. És kavartam már olyan lánnyal is aki. nem tettszet külsőre. De vele sem mentem többre. Ő is annak ellenére, hogy nem nézet ki jól. Is elvárta volna, hogy mindennél helyesebb fiút találjon magànak. És abból is ki tudjon húzni pénzt, hírnevet!


Meg volt olyan is, hogy egy csaj aki igaz szép volt. De nem bombázó azért nem jött össze velem. Még 2018-ban. Mert nem volt minimum egy Iphone 6S telefonom. Mi van akkor ha nekem a Samsung tetszik. És Samsung G S6-et vettem volna Iphone 6S helyett?? Illetve ő tartotta magát a legszebb lánynak az egész világon. És jelenleg is azért nincs barátja, 3 éve mert olyan pasikkal próbálkozna. Akiknél esélye nincs, mert nem akarják, hogy olyan lány húzza le őket. Főleg, hogy elég nagy szájú is! Amikor én akartam felszedni is utalt mindig, hogy vegyek neki ezt-azt. Volt mikor már olyat kért volna tőlem amit nem, hogy akkor de talán még most is nehezen tudnék megfizetni. Ha nagyon akarnék is! De ő soha nem érte volna el szerintem azt a szintet, hogy annyit költsek rá. Pláne, hogy az elején kedves, értelmes lánynak tűnt. Utána mutatta meg, hogy még flegmább is a keletténél a pasijával is. Pl az utolsó pasija nekem nagyon jó barátom volt annó. Értelmes, viszont elég gazdagok a szülei. És ő szereti a kicsit pénzéhes lányokat. És a csaj miatt vesztünk össze.


Rólam azt mondják jóképű vagyok. De mégsem tartom annak magam igazán. 19 éves vagyok, de 16-17-nek néznek páran. Erre valamilyen szinten büszke vagyok.

Eléggé kedves, udvarias, vicces fiúnak tartom magam. Persze a lányokkal nem nagyon nyállasan vagyok kedves. És nem tolom túl soha.


Magasságra testalkattra átlagos vagyok. 180-182 cm és 81 kg kb. Régen eléggé felszabadult voltam. De ez a jelenlegi karantén helyzet sokat rontott a lelkiállapotomon és az önbizalmam is romlott. Már eleve az is fájt, hogy nyáron semmilyen fesztivált nem engedtek megtartani. De most jön lassan megint a karantén és ez sokkal rosszabb lesz mint korábban. Pl az egyik volt baráti társasságommat teljesen hanyagolom. Mert nagyon rosszindulatúak voltak, csak 1-2 ember miatt, velem. Ezt most itt nem részletezzném. És most van a másik baráti társasságom más faluban. Akiket imádok, viszont úgy érzem, hogy a karantén időszakban cserben fognak hagyni.


Abban reménykedem, hogy idén nyáron már nem leszünk lekorlátozva semmiben. Viszont sajnos talán normális munkát sem fogok most találni!


Mégis hol találhatnêk normális lányt észak-kelet mo környéke vagy bp környékén? Elvileg nyugat mo-n normálisabb, barátságosabb, szebb lányok élnek, a népikeveredés miatt. De szerintem erre felé is hasonlóaknak kell lennie az arányoknak. Mert a származás nem befolyásol azon sokat, hogy milyen ember, főleg az nem, hogy éppen melyik országból származik valaki! De pl roma embert is ismerek viszonylag sokat, aki kúltúrált és normálisnak tűnik..



2020. szept. 24. 21:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdést a társkeresési próblémákhoz akartam írni. De még a Párkapcsolat is jobb kategória neki!
2020. szept. 24. 21:52
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

21:52 Igen ott jobb helyen van!


Na és igen pedig a tényleg normális lány. Az nagyon kevés, már csak azért is. Mert rengeteg olyan lány van, aki normális, kedves lánynak tartja magát. Közben van benne felszinesség. És igen itt Magyarországon ilyen gyengék a lányok. És nyugaton valóban több normálisat találsz. Szóval ha legalább nem nézel ki jól, vagy inkább ha nincs pénzed vagy nem vagy "menő". Nincs sok esélyed, a szép belsővel még szinte semmire nem mész!

2020. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor a moderátor légyszives rakja át jobb kategóriába!


22:02 Valamiért én is már kezdek hasonlóan gondolkodni mint te. Sajnos elég sok emberbe nagy a negatív tulajdonság!

2020. szept. 24. 22:09
 4/9 A kérdező kommentje:
*kérem szépen!
2020. szept. 24. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Vannak ! Mert amit a többség művel sokáig nem tartható fent utána meg mi lesz velük hát ki tudja .
2020. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
96%
Figyelj engem nem izgat kinek mennyi pénze van meg ilyenek de az a helyzet hogy pszichológiai vizsgálatok is kimutatják hogy a szerelem vonzalom nélkül csak barátság én ezért mindig azt mondom hogy a belső és a külső IS számít. Persze ha valakinek az elvárásai az eget verik akkor nehéz ez alapján bárkit is találni. Én személy szerint mindig valami különlegeset keresek a másikban ami ENGEM megfog. És egy tanács SOHA ne legyél olyan lánnyal aki nem tetszik. Csak egymás idejét raboljátok
2020. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És nem tették át a kérdést még csak azért sem jó kategóriába könyörgöm! Ennek örömére most nem kaptam szinte választ sem nem, hogy még lányt akivel beszélgessek 😠!
2020. szept. 25. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
jer szegedre
2020. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BartosistaGilisztaTészta válasza:
r/niceguys
2020. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!