Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elég érdekes és egyben nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes és egyben nagyon nehéz helyzetbe kerültem. Kíváncsi lennék, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval, az a szituálció áll fent, hogy 1 hónapja megismerkedtem egy csajjal. Egy baráti körben 3-4szer mentünk el bulizni, ott találkoztunk párszor. Viszont tegnap elhívtam egy italra beszélgetni a városba. Szerencsére egy percet sem habozott és igent mondott. Azt tudni kell, hogy a lány 1-2 hete szakított a barátjával és elégéé levolt törve ez előtt. Ez az időszaka alatt sokat segítettem neki lelkileg. Szóval elmentünk tegnap a városba. Nagyon jó kedve volt, mondta hogy sokkal jobban érzi magát. Nagyon jól éreztük magunkat. Végig beszélgettük az időt és egyre jobban kezdtük megismerni egymást. Az egész találkozó végére egyre jobban éreztem, hogy belsőleg nagyon hasonlít rám. Ugyan azokat a dolgokat szeretjük, rengeteg dologban ugyan az a véleményünk stb. A hazafele úttól kezdve csak azt várom, hogy újra találkozzak vele. Azóta csak ezen jár az eszem és folyton az jár a fejemben, hogy ha megmondanám neki, mi történne utánna. Őszintén kimondva nagyon nagyon tetszik. Azt a szót kicsit félva használnám, hogy "szeretem", mert abban annyira nem vagyok még biztos de elégge hajlok felé. De mindenképp közölni szeretném vele érzéseimet. Kicsit attól is félek, hogy valaki "lecsapja a kezemről"... Jó lehet ez butaságnak hangzik. Szóval a lényeg, hogy elég boldog lennék, ha ő a barátnőm lenne. Viszont itt van az a dolog, hogy nemrég szakított. Azon gondolkoztam, hogy ilyenkor hagyni kell az embernek időt. Mikor én is különváltam az akkori páromtól, kellet nekem is idő. Viszont amíg várok és esetleg megismer valaki mást, és akkor buktam az egészet. Elég nehéz helyzetben vagyok lelkileg és kíváncsi lennék, ti mit tennétek a helyemben?

2020. okt. 1. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, mit érzel iránta!
2020. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még párszor hívd el randizni, ki fog alakulni valami és akkor lehet szó többről. De igen, most még biztos kell neki egy kis idő, de ha jól érzi magát veled, és tetszel neki, akkor tényleg lehet belőle kis időn belül valami. Csak próbálkozz
2020. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Én is bátorítanálak, hogy vall be neki érzelmeidet, és a kellő pillanatban váltsatok plátói símaszk-csókot, így sincs még eléggé elidegenítve és gazdaságilag tönkretéve a világ, nyilvéán teljesen véletlenül, mégis hogyan is máshogyan. Hajrá! :) Szeretettel. Édesdeden, mint a madárkák a fán, csip-csip, rfid csip. :) Jó, nem szeretnék elérzékenyülni -még mielőtt bőr érzékenységem lenne-, mindenesetre együttérzek veled.

A transzhumanizmus ne legyen veletek, drága leendő biorobotok. :) Már aki az lesz. Szerintem ne legyen senki biorobot, az se, aki lélekben eddig az volt. Éljen a szerelem!

2020. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2-essel. Rögtön nem vallanám be neki, csak pár randi után. Az, hogy valakinek mennyi idő kell szakítás után, az változó. Neki kell tudnia. Mondhatja egyszer azt is, hogy túl gyors a tempó.
2020. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!