Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányként hogyan szeretnéd, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogyan szeretnéd, ha kezdeményeznének nálad? (Tinder/Instagram/Utcán leszólítás)

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 21:41
A kérdező szavazást indított:
Tinder
Instagram
Utcán leszólítás
Egyéb (Kérlek, írd le kommentben!)
33 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Utcán

*Megszólítás


A lényege hogy természetes legyen, és ne közösségi oldalon kezdeményezzen,hanem szóban, szemtől szemben egymással,mert ez így személyesebb, és valóságosabb :)

2020. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is a face to face kezdeményezések híve vagyok, legyen az utcán, bárban, vagy akár a boltban, teljesen mindegy csak ne legyen erőltetett :)
2020. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%
Bárhol csak szemtől szemben, és legyen udvariasan vicces, amivel felkelti az érdeklődésemet. De jó lenne, ha a sok bámulós, szemezős pasikban bátorság is lakozna, mert én régimódi nő vagyok, szeretem ha a pasi kezdeményez és van mondandója is, mert baromi kiábrándító ha valaki nem tud beszélgetni.
2020. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

előbe kb 2x jöttek oda instan meg 2-3 naponta vallanak nekem szerelmet, nem is ertem bulikba is csomoszor rammasznak de nemtom rendesen mi a fæszert nem birnak odajonni

16l

2020. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a személyes ismerkedés híve vagyok, de NE az utcán. Én ilyen utcán ismerkedősből csak cringe helyzetekkel találkoztam sajnos - általában nagyon sietősen és céltudatosan megyek valahova (sose szoktam random andalogni az utcán), úgyhogy egyáltalán nem alkalmas az időpont és a hely ismerkedésre, csak kellemetlen, hogy tudom, hogy minden egyes mondattal jobban késésben vagyok.

Ha egy konkrét helyen vagyok és EGYEDÜL (tehát nem az ezer éve nem látott barátaimmal próbálok éppen beszélgetni végre, amikor szintén nem szeretem, ha zavarnak), akkor okés.

A közösségi appok közül... a szavazáson a tindert nyomtam be, mert ott biztos, hogy mindenki ismerkedni akar, pont erre való. Aztán az ott megismert emberekkel általában áttérek egyéb közösségi oldalakra (insta, fb).

Az instával nem lenne bajom, felőlem ott is megkereshetnének, viszont nekem egyelőre ott csak para arab emberek írogattak ilyen “send bobs and vagene” szintű szövegeket, úgyhogy azt nem merném benyomni szavazásnál, de elméletben ott is okés lenne velem az ismerkedés. 🤔

2020. okt. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!