Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék összejönni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék összejönni vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évvel kisebb nálam, ő 17 éves, 11-be jár. Egy suliba járunk.

Eddigi barátnőimmel úgy jöttem össze, hogy valamilyen módon sok időt töltöttem a közelükben az osztályban, majd akárhányszor csoporttevékenység, versenyek vagy projektek voltak, úgy intéztem, hogy velük kerüljek egy csapatba. Előbb jó barátok lettünk majd elkezdtünk bensőségesebb viszonyt is ápolni, kijártunk a városba, vagy elmentünk együtt, mint haverok kajálni, aztán amikor már biztos voltam a dolgomban, elhívtam egy konkrét randira (hisz tudtam, hogy nem fog nemet mondani és már tudtam, hogy biztos nem vagyok ellenére)


Na most már ez a másik lány pesti, én nyíregyházi vagyok, de egy rokomnál lakom suliidő alatt, Pesten.

Nem nagyon van alkalmunk találkozni a Covid miatt sem, meg amúgy az osztálytevékenységek is másak. Még sosem hozta úgy a sors, hogy valamilyen módon egy közös tevékenységben vegyünk részt.

Csak úgy elhívni nem merem, egyrészt azért mert nem ismerem annyira, másrészt, mert ha nemet mond akkor nekem nagyon rossz lenne utána a suliban a szemébe nézni, olyan kellemetlen érzés. Meg azt se tudom elképzelni, hogy reagálnék abban a pillanatban, amikor kínosan azt mondaná a szemembe esetleg, hogy "nem".



Valami tipp, hogy hogyan is közeledjek felé és hogy próbáljak kialakítani vele egy kapcsolatot?


Minden választ előre is nagyon köszönök!



2020. okt. 12. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs olyan a suliba Valentin napon hogy bárkinek lehet levelet küldeni? Akkor lehetne...
2020. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Nem szoktak ilyet nálunk

2020. okt. 13. 06:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Még szívesen fogadok válaszokat!
2020. okt. 13. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg csak menj oda hozzá, és beszélgess vele. Nem kell egyből elhívni valahova, kérdezd meg hogy van fent Fb-n, írj rá messengeren aztán alakul a dolog. Ne félj attól hogy mi lesz ha nemet mond, hisz nem is ismered, semmi vesztenivalód nincs. Ha mégis ez lenne, mondd hogy sajnálod, szívesen megismerted volna és menned kell órára. Hajrá!

16/l

2020. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

Köszi a tanácsot.

Nem épp nem ismerem, beszélgettünk már és fb barátok is vagyunk, ott is dumáltunk egy keveset valamikor év elején.

Látom lány vagy. Kérdezhetek tőled még valamit?

"Te hogy reagálnál/szerinted hogy reagál a lányok többsége, ha így egy ilyen futólagos ismerős elhívná?"

Előre is köszi a választ

2020. okt. 13. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Én nem igazán tudok a lányok többségéről szólni. És nem is volt még kapcsolatom, de elég sokat "mentettem már meg" /hoztam össze.

Én viszont, mivel még nem sokan mutatták nekem ki hogy lennének érzelmeim irántam baromira örülnék neki. És annak meg mégjobban hogy van töke a srácnak hogy ezt a szemembe mondja. Szerintem mostanában ez már kicsit kezd elmenni a neten való kommunikálás miatt amit nagyon sajnálok.

És szerintem ha én ezzel így vagyok, biztos sok másik lány is akár tapasztalt akár nem.

Plusz ha már dumáltam volna a sráccal akkor tudom hogy legalább nem egy pszichopatának jövök be vagy ilyenek :'D

2020. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!