Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Így még van esélyem a randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így még van esélyem a randira vagy teljesen elbuktam? Egyáltalán megéri próbálkozni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismertem egy lányt aki nagyon bejön nekem eddig de sajnos tegnap sikerült összevesznem a legjobb barátnőjével:/


A vita azon folyt hogy miért is szar a kpop. Engem nagyon taszít ez a zenei stílus a csaj pedig megvolt ismerősnek és nap mint nap tette ki az idegesítő videókat/képeket szóval rá írtam hogy ezt így most miért kell? Jött a válasz:az az ő oldala azt csinál amit akar de mivel nem pont így fogalmazott hanem bunkóbban és nekem nem tetszett a stílus így kirobbant ebből egy vita úgymond. Én végül letiltottam majd kB fél óra múlva kaptam az üzenetet attól a lánytól aki tetszik hogy ez most így mi volt? Hogy miért vagyok ennyire gyerekes? Meg hogy az oké ha nem tetszik a zene de azért lehetne kulturáltabban is fogalmazni (vissza gondolva talán tényleg nyers voltam de nagyon felb@szott az ahogy a barátnője vissza írt nekem).


Igazság szerint még mindig bejön a csaj de az hogy kedveli azokat a Koreai vagy milyen bandákat taszít is:/ Mit kéne tennem? Ti ezek ellenére elhívnátok azért egy randira? Egyáltalán eljönne? Azóta annyira nem dumáltunk mivel úgy érzem nem tévedtem de ő ezt máshogy látta


2020. okt. 15. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek után nem mennék el veled randizni. Ha annyira idegesített amiket a barátnője posztol, simán kitörölhetted volna az ismerőseid közül, tényleg gyerekes volt így összeveszni vele.
2020. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőnek igaza volt.

Gyerekes vagy.

Ne ugass bele, ki mit tesz ki az oldalára, főleg hogy nem rokonod, családtagod, barátnőd, akkor se lenne semmi közöd hozzá, így meg pláne.

Én hagynám, pláne hogy neked ennyire létkérdés, ki milyen zenét hallgat. Esetleg ha nagyon bejön a lány, akkor fuss neki és magyarázd ki normálisan magad.

2020. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!