Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy a barátnőm jövőhéten lesz 21 éves..sajnos a sok munka miatt kicsit kevés az időm rá ezért azzal kedveskednék neki(igen nincsenek lány barátaim akitől megkérdezzem hogy ez így okés e szóval bocs 😅)..hogy szombat délelőtt dolga van így elugrom az ajándékokért csoki virág..ami frissen jó.. ezt meg is kapná azonnal..node..a lényegesebb dolgokat már jó előre leszerveztem..egy limuzin vinne a hotelhez ahol már be lenne készítve az ajándéka illetve a szobát már szintén előre feldíszítik lufikkal virágokkal és beletesznek mindent ami kell egy romantikus estéhez..utána estére már foglaltam a kedvenc éttermünkbe egy asztalt..ami 1percre van a hoteltől a szülinapi tortáját pedig szintén a hotelhez viszik estére vacsi utánra..aztán meg irány a welness rész lemozogni a sok kaját😬😅..nem vagyok egy gazdag gyerek..mocskosul sokat dolgoztam ezért az egészért..Szerintetek jól hangzik fogja értékelni? :D

2020. okt. 31. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó lesz az, nyugi

Ilyesmit ki ne értékelne

2020. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ember te ismered a csajodat, ha szerinte ő romantikus és bukik az ilyenekre, akkor biztos el lesz tőle ájulva. Viszont, ha nem rajong az ilyesfajta meglepetésekért, és akkor kellemetlen lesz neki. Részemről eléggé túl van tolva. Én sokkal egyedibb ajándékot adnék neki, amit szeret és személyesebben igaz rá, maradandóbb élményt okozna neki. Bár lehet ez is bejön a mostani lányoknak.
2020. okt. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
papucs
2020. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Kamu.
2020. okt. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Te ismered a barátnőd, szóval ha ő szereti az ilyen nagy felhajtást akkor nagyon fog neki örülni.

Én elég visszafogott vagyok, szóval egy kicsit túlzásnak érezném hogy ilyet kapok, meg zavaeban lennék, de amúgy örülnék neki.

2020. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lehető legtökéletesebb ajándék. Ezt most meg is mutatom a barátomnak :D
2020. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha az én barátom adna ilyesmit, nagyon örülnék neki. Ha pedig nem vagy gazdag, pláne. Nekem nagyon jól esne, hogy ilyen áldozatokat hoz és ennyire szeret a pasim :).

De ennek ellenére te ismered a barátnőd igényeit.

2020. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a limo tulzas lenne, egyszerű ember vagyok. Meg ha ugyis ismer, tudja hogy ennél jóval kisebb meglepetéseknek/ajándékoknak is nagyon tudok örülni.

Ettől független, szép gesztus. Nagyon szeretheted őt, és biztos odáig lesz érte;)

2020. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!