Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Sokat gondolkoztam azon ,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat gondolkoztam azon ,hogy hogyan kéne pl instan lányokra ráírni , ti mit gondoltok ?

Figyelt kérdés
Akár az hogy nektek lányok mi volt az az insta üzi amire válaszoltatok esetleg idegentől de megfogott. Vagy srácok ti hogy írtok rá valakire instán.

2020. okt. 31. 10:26
 1/4 anonim válasza:
60%
Sehogy ne interneten ismerkedj :)
2020. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek fent képeid amelyen látszik mennyire helyes vagy,akkor van esély
2020. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rám pont tegnap írt egy idegen srác instán. Őszinte volt, reagált az egyik képemre, mondta hogy tetszik neki a mosolyom, és ő személyesen jobban ismerkedik, de rám szeretett volna írni.

Kedves volt, őszinte, nem nyomult egyáltalán. Nekem ez tetszik.

Mondjuk, kaptam énis mindenfélét már, versírás is lehet jó út, ha tényleg olyannak írod aki érdekel, nem pedig minden lánynak ugyanazt küldöd. Nekem irtak verset mar es vicces volt, tetszett. (Tudom hogy csak hozzám szólt xd)

De olyan is volt, hogy olyan irt aki több szaz lanynak ugyanazt irta/irja (ezt tudom mert kiderult) Raadasul harmatgyenge, béna, gáz csajozodumaval.

Amúgy az a legjobb, ha őszinte vagy, nem nyomulsz, és keresed a közös pontokat

18/l

2020. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Személyes tapasztalaból mondom, hogy interneten nem éri meg ismerkedni. 20+ lánnyal beszéltem már, de a virtuális világban mindenki teljesen máshogy viselkedik. 16/f
2020. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!