Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha Tinderen " Matcheltek "...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen " Matcheltek " valakivel akkor hogyan szoktátok elkezdeni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Elég gyakran és sok lánnyal szoktam " Matchelni " de egyszerűen nem tudom hogyan kezdjem el a beszélgetést.. Hisz számomra is ugyan olyan idegenek.. Mint én nekik. Mivel tudnám úgy elindítani a beszélgetést hogy ne nézzenek teljesen hülyének és idiótának? ( Nem dugópajtást keresek és nem is farokszelfiket küldözgetni.. szimplán beszélgetni és ismerkedni )

Kérlek írjatok kort is!

24/F



2020. okt. 31. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez milyen kérdés ? :D Ha matchelsz vele, akkor ő is jelezte, hogy tetszel neki, és hogy ismerkedne?

Írsz neki és ismerkedtek, aztán majd lesz valami. Ha van közös hang akkor kialakul a kapcsolat, ha nem akkor meg nem. Milyen tippre vársz egy ilyen kérdésnél? Én nem tudom, ha te is leírod, hogy teljesen idegenek vagytok egymás számára, akkor miért nem az ugrik be az agyadba, hogy ha szeretnél tőle valamit akkor meg kell ismerned őt. :D

Nem kell alárendelned vagy megjátszanod magad ilyen esetben, mert többnyire minden lánynak más stílus fog tetszeni.

Persze ez csak az én rálátásom. Jobb ötletem nincs erre, elvileg annak örülnek sokan, hogy vicceset írsz, de én egyáltalán nem örülnék, ha egy vad idegen gyerek küldene nekem egy faviccet mert akkor hű de humoros lehet a személyisége. :P

2020. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!