Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Budapesten jó randihelyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten jó randihelyek?

Figyelt kérdés
Ha tudtok jó randihelyeket Budapesten, azon belül Csepelen (itt lakok én is és a crushom is), akkor megköszönném ha írnátok párat :D

2020. okt. 31. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csepelen max a mozi meg a kávézó, de nem tudom, mennyire lenne romantikus plázázni. Esetleg cukrászda, van egy a Karácsonyon meg egy a Szent Imrén. Egyébként mire gondolsz, mit csinálnátok konkrétan?
2020. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónap múlva már a koripálya is :)
2020. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

magyarul szólsz hozzá - akkor a randinak nagyobb a sikere

Tamariska-domb

Kikötő

Ráckevei Duna partján egy órán át sétálhattok, s nem értek a végére

2020. nov. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Na a sok csepeli összegyűlt!:D A Kolonics György sétány (Daru-domb) is hangultos szerintem, tök szépen meg lett csinálva
2020. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!