Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valaki esetleg valami tipp?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg valami tipp? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Karantén ideje alatt megismertem a neten egy srácot,nagyon jókat beszélgettünk,napi 6-7 órákat hívásoztunk. Minden tök simán ment meg minden,de ugye nem tudtunk sajnos találkozni. Emiatt én "feladtam"és leírtam neki szépen hogy eg így nem fog menni,ezért inkább ne is erőltessük. Nyàron újra felkerestem,majd találkoztunk is,de időhiány miatt eltávolodtunk,én sem és ő sem értünk volna egymásra. A kérdésem az lenne felétek,hogy mit írjak neki,hogy újra felkeltsem az érdeklődését ,vagy inkább ne írjak neki hanem snapchaten adjak jeleket (streakbe mert streakelunk). Válaszaitokat előre is köszönöm

2020. nov. 4. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hagyd, hogy találjon egy normális lányt.
2020. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz tole amugy?
2020. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Tehát már 2x feladtad és most elakarod kezdeni újra. Szerintem előbb gondold át magad
2020. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem egy Szia Mizu kezdetnek bőven jó. Ha tudtok ugyan olyan jókat beszélgetni mint régen, akkor az magától úgy is kialakul, ha meg már nem megy, akkor te sem akarod azt erőltetni gondolom. Kezdő löketnek írhatod neki hogy 'rég beszéltünk, miújság van feléd?' vagy valami hasonlót. Nem túl tolakodót, de még is egy jelzést. A snapchat nyelvén én meg nem beszélek, nem tudom az mennyire lenne hatásos, lehet nem is érdekelné. Szerintem sokkal többet érsz el egy üzenettel.
2020. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!