Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírtam egy elég ismert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy elég ismert videósra és nyitott felém😂 Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Szóval még régebben bejelöltem egy fiú youtubert mert nagyon szimpi volt és vissza is igazolt. Már el is feledkeztem róla, viszont tegnap megváltoztattam a profilképem és belájkolta:D Na mondom egyszer élünk rá írok. Visszaírt kérdezte honnan ismerjük egymást. Mondom nem ismerjük de ismerhetnénk😏😏 Erre fél napig nem írt, de ma reggel visszairt hogy hat az lehet, szoval benne lenne😂 O elvileg most lett 25 en 19 vagyok. Es most csak visszadobta az ismerkedesbe a labdat most nem tudom mit lepjek, nem akarok kis rajongonak se tunni, mert sztem napi szinten kap ilyeneket, de meg kene probalni😁

2020. nov. 18. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
ha nem említetted neki, hogy tudod hogy ő youtuber lehet nem is gondol rajongójának. szóval csak egy sima ismerkedés, meg ő is csak ember. mindent bele ;)
2020. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hat youtubeon 260 ezer kovetoje van instan megtobb, meg eeg pszichopata voltamxd a tesojat is bejeloltem es azert igazolt vissza, szoval kb 100% h tudja h vagom ki
2020. nov. 18. 11:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig egy kis rajongónak tűnsz, mert az is vagy. Mint látható, intellektuálisan nincs is több benned, egy ismerkedési folyamat elindítása is túl komplexnek bizonyul.

Valóban naponta kap ilyeneket, és jó eséllyel néha taknyosra szopat egy-egy lányt aki azt hiszi, hogy ő a kiválasztott. Minden férfinek imponál ha egy csinos lány ismerkedni akar vele, viszont attól még jó eséllyel dugáson kívül nem akar mást. Ha te sem, akkor nyert ügy, mondd hogy az ismerkedés egy üveg borral az igazi, átugrasz vele.:D

2020. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
2020. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom kiről van szó, de nem árt velük vigyázni. Ezek a videósok a valóságban nem olyanok, int a videókban bemutatják magukat. Valószínűleg sokuk az ismerkedésnél is eljátssza, hogy ő a jófiú, elhiteti a rajongókkal, hogy elhiszi, hogy nem is tudod, hogy ő videós, hanem csak véletlen jelölted be. A Nosika botrány után Fanmademaker Marci beszámolt erről, hogy privát videós csoportokban dicsekszenek azzal, hogy lányokat használnak ki.


Persze lehet, hogy ő kivétel, de akkor meg egyszerűen mondd el neki az igazat, hogy a videókból ismered. Ha valóban kialakulhat valami köztetek, akkor ez nem fog akadályt jelenteni.

2020. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze ha rakerdezne nem tagadnam le, eleg egyertelmu😁 Meg magamat ismerve nagyon gyorsan kiabrandulok a fiukbol ha tiszteletlenul bannak velem, tehat ez vele se lenne maskepp ha ilyesmit erzekelnek, hiaba “ismertebb”
2020. nov. 18. 13:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kíváncsivá tettél, hogy ki ez a videós :D Nincsenek olyan szándékaid, hogy esteleg megoszd? :D mondjuk megértem ha nem szeretnéd, de na, rendkívül kiváncsivá tettél
2020. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig gyerekes vagy agyilag.
2020. nov. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Zozonak hivjak, aki nezi a youtubereket tudja h kirol van szo:D Ah szerintem o nez ki a legjobban magyarok kozul. Megkerdezte h h lettunk ismerosok facen aztan elmondtam h lattam regebben par vidijet es szimpi volt. Aztan flortolgettunk egy ideig de en most nem fogok ranyomulni talival. Kis aranyos fiu sztem
2020. nov. 18. 20:10
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha osszejonnenk hivatalosak vagytok az eskuvore💍🤰😂😂😂
2020. nov. 18. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!