Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon bejön lány. Rá akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön lány. Rá akarok írni de totál nem tudom hogy mit írjak. Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
És most megint felrakott magáról egy új képet és nagyon szépen néz ki rajta viszont egy kicsit szomorú is. Picit a szemén látszik hogy az. De nekem nagyon bejön még így is. Gáz ha azt írom neki hogy: "Gyönyörű szép vagy, csak egy picit szomorú". csak ennyit.

2020. nov. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú ezek alapján, amiket és ahogyan írtál, szerintem inkább ne írj neki:D
2020. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
"Gyönyörű szép vagy, csak egy picit szomorú" szerintem ezt semmiképpen se írd neki.Ha mindenáron akarsz neki írni, akkor csak annyit írj hogy:"Gyönyörű szép vagy"
2020. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
93%

Nagyon bejön lány, ütni bunkó, vinni barlang!


Hát hallod... inkább verd ki és vegyél a kezedbe pár könyvet mindketten jobban jártok.

2020. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
100%
2.: Vagy akár használhatna egymás után két olyan szót is amik esetleg nem szinonímái egymásnak, tudod csak hogy ha már 3 szóval lerendezel valakit abból legalább az a 3 jelentsen már 3 különböző dolgot... XD
2020. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es Köszi Először ezt is akartam. igazad van, hogy is feltételezném én róla hogy szomorú. Meg Az negatívan érinti.


1-es Tudom :D pedig fogok..valamit biztos

2020. nov. 22. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nah hát így semmiféleképpen ne írj rá!


Valószínűleg sokan dicsérik...Szóval nem feltétlenül szerencsés így rá írni.


"Szia láttalak xy csoportban és nagyon szimpatikusnak tűntél. Lenne esetleg kedved beszélgetni? Ha igen mesélnél magadról?"


"Szia! Tudom Valószínűleg sokan mondják de gyönyörű vagy^^. Lenne kedved esetleg beszélgetni?"


"Hali. Nem sűrűn írok rá idegen emberekre de te nagyon szimpatikusnak tűntél a profilod/képeid alapján..Remélem nem gond"


Nálam ezek beszoktak válni XDDD

2020. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 köszönöm szépen a jótanácsokat!
2020. nov. 22. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Ha ismered személyesen is, akkor inkább szóban próbálkozzál, de ha nem ismered, szerintem írhatod azt, amit szeretnél, azt is odaírhatod, hogy csak egy kicsit szomorú. Legalább nem sablonos, amit írsz, és őszinte.
2020. nov. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!