Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nemrég találkoztam egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég találkoztam egy fiúval és most máshogy viselkedik, miért?

Figyelt kérdés
mielőtt találkoztunk minden nap beszéltünk, aztán nem rég sor került egy találkozásra. kedves volt, figyelmes, olyan mint ahogy megismertem online és ő is ezeket mondta rólam, viszont az utóbbi időben mintha kicsit kevesebbet beszélgetne velem. ez miért lehet? én csináltam valamit?

2020. nov. 22. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Másra számított.
2020. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ez jutott eszembe, mint az első válaszolónak. Szerintem online nagyon bejött neki a személyiséged és élőben a kinézeted lehet hogy nem annyira. Azért volt akkor kedves, mert nem szeretett volna megbántani, de szerintem nem jössz be neki. Lehetséges hogy teljesen rosszul gondolom ezt az egészet, viszont a legbiztosabb csak úgy lehetsz benne, ha megkérded, hogy van-e valami probléma.
2020. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Huhh nekem fiúként volt egy hasonló ügyem.

Beszélgettem egy aranyos csajszival aki képen fullos volt aztán első talin nyilván kedves voltam vele meg minden de a fogai olyanok voltak hogy mindenfele álltak előre hátra oldalra :/ meg kb 155 magas volt és én a nálam csak picit alacsonyabb lányokat szeretem inkább...

Hamar le is léptem aztán rám írt és megkérdezte hogy úgy érzi valamiért nem akarok vele találkozni többet vagy ilyesmi, arra azt mondtam hogy de persze hogy akarok csak sok dolgom van stb (nyilván kifogás/hitegetés de nem volt szivem az önbizalmát rombolni sem).

2020. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 válaszoló, ez kb mikor történt?
2020. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószinüleg nem volt meg a kellő intenzitású szikra.

Ne erőltesd. Majd jön a következő. Az a jó, ha a szikrából láng lesz, de azt úgyis érezni fogod.

2020. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát, felkészültem arra, ha esetleg ez történne, de azóta eltelt 3 nap és minden olyan mint előtte. az nap csak sok dolga volt, ugyanúgy foglalkozik velem és kérdezgeti, h mikor lesz a kövi találkozó ^^
2020. nov. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!