Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak kihasznál? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak kihasznál? Vagy komolyan gondolja a dolgokat?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú haverom bemutatott egy lány barátjának (évek óta ismerik egymást és sokszor beszélt róla) és hát végül elkezdtünk dumálni. Igazából eddig mindig én mentem fel Pestre és én is hívtam meg mindenhova (kajálni,moziba) és még egy 2000ft-os hajráfott is vettem neki...Viszont ezek alapján nagyanyám azt mondta csak kihasznál mert túl kedves vagyok vele...Én akkor kezdtem gyanakodni amikor eltűnt három teljes napra majd azzal indokolta hogy magányra vágyott és nála sajnos előfordul az ilyen de nem túl gyakran. Azóta megint minden oké...hívásozunk is stb de nem tudom. Nagymamám elültette a bogarat a fülembe!


Igazából ez a lány sosem volt erőszakos nem mondta hogy kötelező nekem fizetnem és akkor is nagyon ellenkezet amikor a hajráfott akartam megvenni neki. 4x kellett elmondanom hogy teljesen komolyan gondolom szóval menjünk a pénztárhoz!


Én katona vagyok (eléggé jól keresek) ő viszont tanuló és négy évvel fiatalabb nálam (idén lesz 18). Lehetséges hogy ebből valami komoly alakul ki? Vagy esetleg tényleg csak a pénzre hajt és mind az amit eddig lemüvelt színjáték?


2020. nov. 24. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen határozott katonáink vannak??


Amíg a gyk-n kérdezel, inkább ne erőltesd a dolgot.

2020. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Diák, mégis miből fizesse a dolgokat? Főleg, hogy ő nem is kérte, hogy áldozz rá.

Randiztatok egyáltalán, vagy csak barátilag találkoztatok? Jutottatok valahová, próbálkoztál nála?

Inkább azzal foglalkozz, hogy mit akarsz a lánytól és arra hajts. Ha nem jön össze, akkor meg keress másik lányt, akinek jobban tetszel.

2020. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy mennyi az a "jól keresek" de szerintem értelmesebb dolgokra is költhetnéd a pénzed mint a kiskorú lányok. Kihasználni meg csak akkor fog ha továbbra is azt látja rajtad hogy mindent megveszel neki (össze se fog jönni veled ) utazzon néha ő is hozzád és ne vegyél meg neki mindent mert abból nem kéne megszokás legyen.

Tipikusan az a srác vagy akivel el megy egy csaj találkozni megveszel neki mindent nem történik köztetek semmi, aztán meg a csaj a magamfajták kocsijába landol és szop le vezetés közben. 18/F

2020. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: én azzal se dicsekednék, hogy csak egy szopiig jutsz a csajokkal, sokkal gázabb🤷
2020. nov. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

Mikor tenném be egy ribinek hogy elkapjak tőle valamit? xDDDD

Tesó lecumizik aztán pattintom cya.

2020. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

" lány sosem volt erőszakos nem mondta hogy kötelező nekem fizetnem és akkor is nagyon ellenkezet amikor a hajráfott akartam megvenni neki. 4x kellett elmondanom hogy teljesen komolyan gondolom szóval menjünk a pénztárhoz!"

Nem használ ki. Te adod neki a pénzed és te veszel mindent.

Ezért pedig ne várj tőle semmit, lehet azért is nem akarja hogy annyit vegyél, mert úgy érezné, hogy tartozik neked. Mindig úgy vedd meg, hogy önzetlenül.

2020. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!