Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók?

Figyelt kérdés
Mostmár elég közel állok az első csókomhoz és nagyon félek, hogy elrontom. Gondolom a fiú fog irányítani de milyen érzés amikor pl a partnered nyelve a szádba kerül? Mit kell tenni olyankor h egyből nehogy megijedjek és elkapjam a fejem? Kérlek segítsetek nagyon fontos lennep
2020. nov. 28. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

A nyelved hagyd a szádban, és az övét pedig tarsa az övében. A nyelves csóknál lúzerebb dolog a világon nincs.


Vedd ugy hogy egy puszi, es ussz az árral

2020. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
1. Ezt a hűlyeséget...
2020. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. akkor segíts te kérlek!!
2020. nov. 28. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért kapnád el a fejed? Nem fáj :) Csináld ugyanazt, amit a fiú.
2020. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne aggódj, tudom könnyű ezt mondani, de tényleg. Rettentően paráztam az első csókom előtt, rengeteg cikket és újságot olvastam, próbáltam fejben elképzelni. Lehet nem voltam a legjobb, de egyáltalán nem volt olyan ijesztő, vagy rossz, mint amennyire féltem tőle.

Csak szimplán hagyd, hogy átjárjon az érzés, gondolj arra, hogy mennyire szereted a barátodat és, hogy milyen jó, hogy végre megtörténik. Teljes extázis és adrenalin fog elkapni, ne aggódj biztos nem egyetlen kis csók lesz, hanem több, ha már megcsókol, így lesz időd hozzászokni.

Szerintem fantasztikus érzés mikor a másik puha ajkai a tiedhez érnek, csak hagyd, hogy ő adja meg a gyorsaságát és mozgását. Kicsit döntsd meg oldalt a fejed, főleg ha a nyelvetek is egymáshoz ér, akkor könnyebb lesz. Én azt is szoktam csinálni, hogy két csók között egy kicsit, finoman megharapom a másik alsó ajkát, miközben egy kicsit meghúzom az ajkaimmal. Ezt a részét nem tudom ennél értelmesebben leírni, bocsi, a csók (több csók) végét akár zárhatod apróbb sima egyszerű ajak puszikkal.


Lényegében döntsd meg a fejed, hagyd hogy a szátok egymáshoz érjen és próbáld úgy mozgatni a szád ahogy ő teszi. A nyelvét pedig fogadd és érintsd hozzá te is az övéhez, azt is fogod érezni, hogy csinálja. Fogd meg az arcát, vagy túrj a hajába. (Ha nem megfelelő számomra a csókja, akkor direkt mindig az arcát fogom meg, hogy a kezemmel tudjam irányítani őt úgy ahogy én akaromxd de persze ez számukra tök tudattalan dolog)

20/l nem tudom mennyire volt hasznos, nehezebb leírni, mint átélni,de ne aggódj bárhogy is lesz szép emlék marad és biztos jó lesz:)

2020. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Túl sok/F

2020. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de segítsetek én még mit kell csináljak a nyelvemmel?
2020. nov. 30. 08:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első nem volt jó, igazából felkészülni sem készültem rá. Csak jött. Én azt tudom tanácsolni kérdező, hogy csináld azt, amit a fiú csinál. Ennél többet nem is a

tudok mondani, mert volt olyan is, aki a nyelvet kihagyta. Szóval én azt mondom, hogy engedd el magad, és hagyd a fiúra az irányítást, csináld azt, amit ő. :) Elrontani nem lehet, hidd el nekem, és nem kell félned. :)

2020. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fiú fog irányítani, szóval nyugi. Én is nagyon féltem az elsőtől, de oktalanul.
2020. dec. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekem az első borzasztóan fura volt, mert nem is számítottam rá, meg a fiú akitől kaptam nem igazán tetszett, inkább volt olyan nekem mint egy testvér.

Viszont az első olyan, ami tényleg rendes csók volt, és kedveltem az illetőt nagyon jó volt, rendesen bizsergett mindenem közben

2021. febr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!