Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor korona vírus idején...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor korona vírus idején hova tudnánk elmenni barátommal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kisvárosban élünk egyszerűen minden zárva van ugye és még látványosság sincs, így nem tudunk semmit sem csinálni és kicsit unalmas kezd lenni, valakinek valamilyen ötlet? Filmet meg ilyesmit szoktunk nézni amikor együtt vagyunk.

#ötlet #elfoglaltság #Mit csinálhatnánk
2020. dec. 13. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozeli nagyobb varosba tudtok elmenni, ott setalgatni, eleg limitalt a lehetosegek szama :/
2020. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Otthoni elfoglaltságok (közös sütés-főzés, társasjáték stb.), vagy elmehettek sétálni, 0,5-1 óra kellemesen elmegy vele. Nem tudom, mekkora és melyik kisváros, de ha van elvitelre nyitvatartó gyorsbüfé az is jó lehet, ha vesztek valamit, majd egy parkban, vagy valahol megeszitek.


Részben a saját tapasztalataimat írtam le, habár mi szó szerint napokig elvagyunk csak simán az ágyon feküdve, összebújva (így nem jut idő sok mindenre, nincs sok tapasztalatom😅).

2020. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igazából mi is eltudunk lenni napokig csak az ágyon, csak néha jó lenne egy kis változatosság, meg néha kutyát is sétáltatunk, ha az idő megengedi, csak ez egy idő után ugyan úgy megszokottá válik sajnos:(
2020. dec. 14. 00:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, abszolút megértem! (2-es válaszoló vagyok)


Ha lefoglal titeket, akkor például játszhattok telefonon 2 személyes játékokat.

A (fizikai) társasjátékok szintén jók lehetnek, ha szeretitek őket.

2020. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket!
2020. dec. 14. 00:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi sétálni szoktunk, szép tájakat megnézni. :) Ezen kívül filmnézés, társasjáték, közös főzés, most pl mézeskalács házat építünk közösen, a barátom karácsonyfadíszt is szeretne csinálni.😅
2020. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mostanság még pesten se olyan egyszerű mindig érdekes programot kitalálni
2020. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!