Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vegyek neki ajándékot vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki ajándékot vagy ne?

Figyelt kérdés
Még csak randizgatunk a fiúval, de nagy a valózsínűsége, h össze fogunk jönni. Messze lakik, ezért nem sokszor láthatom. Most hétvégére megbeszéltünk egy találkozót és elgondolkodtam azon, h lehet karácsony vagy új év előtt már nem igazán láthatok(akár a korlátozások miatt is). Szóval fogalmam sincs, h kellene-e vinnem ajándékot neki🤕 Gáz lenne ha megkérdezném, h ő mit gondol erről?

2020. dec. 14. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél neki valami apróságot (1-2 ezer forint).
2020. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "kellene", nem várhatja el, viszont biztos jól esik neki, ha megleped valami jelzésértékű ajándékkal. Ahogy előttem is írták, nem kell toronyóra lánccal, de ha kap tőled valami apróságot, az tutira jó pont lesz nála.
2020. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vihetsz, de ha ő meg nem fog az kellemetlen lesz számára.

Szóval esetleg fel is hozhatod, igen.

2020. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, picit félek, h ha esetleg ő nem ad az kellemetlen nem neki. nem szeretném, ha rosszul érezné magát. tanácsot tudtok adni, h esetleg milyen kis apróságot vegetnék?
2020. dec. 15. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy doboz csoki (pl. Toffifee), amiről tudod, hogy szereti. Vagy vehetsz valami kreatívabbat is, akár ha tudsz róla, hogy szüksége van valamire (például telefontöltő stb.), akkor azt is lehet.

Ha pedig ő nem vesz neked, és emiatt rosszul érzi magát, akkor öleld meg, és győzd meg arról, hogy egyáltalán nem probléma (esetleg mondhatod, hogy ,,én sem vettem volna, csak arra jártam és eszembe jutottál” stb.).

2020. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmi szín alatt nem kérném ki az ő véleményét, ha vinnék is, akkor is pl egy csokit vinnék, de lehet az is, hogy ezért rosszul fogja érezni magát, ha ő nem visz, ezy nehéz megmondani
2020. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!🥺
2020. dec. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!