Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel menjek oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy tetszik az egyik évfolyamtársam.

Ha visszaáll a hagyományos oktatás, szeretnék odamenni hozzá, csak nem tudom milyen szöveggel.

Nem ilyen szia, régóta figyellek, és tetszel szövegre gondolok hanem ilyen random, vagányra, amivel akár még meg is tudnám nevettetni!:D

16/F



2020. dec. 17. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%

Helló szia szevasz! Van nálatok terasz?

Relax, relax, merrelaksz?

Szia cica, van gazdád?

Bocsánat! Nem látta a kacsámat?

Eladó hat bugyi egy ezresért! Kéri?

2020. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne támadd le sem konkrét céllal, sem "random vagány" szöveggel. Ezzel azt éred el, hogy kiröhög vagy lefagy, ciki helyzetbe hozod őt és magadat is. Szimplán beszélgessetek néha, ne csak évfolyamtársként tekintsen rád, hogy nála is kialakuljon a szimpátia. Jelen helyzetben is ráírhatsz, belike-olhatod stb, alapozd meg a dolgot. Ha ez megvan, akkor jöhet a többi.
2020. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyél közvetlen, ne keltsd azt a látszatot, mintha erőltetnéd a beszélgetést!
2020. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszélő viszonyba vagytok ?
2020. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami randommal akarsz, akkor ne gondold ki előre, elég ha egy teljesen random pillanatban rögtönzöl valamit, ha elég kreatív vagy jól fog elsülni.
2020. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#4 nem, még azt se vágja hogy ki vagyok:/
2020. dec. 17. 14:38
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy kicsit nehéz lesz...szerintem kérd meg ez egyik közös ismerősödet h kezdjen el vele beszelgetni és te majd bele kapcsolotsz

De arra figyelj h ne csak a lanyal beszélges hanem a többiekkel is bartkoz vele és majd meglatjtok h mifog kisülni belole ha majd már beszélgető viszonyba lesztek ak jelöld be fben

Itt a beszélgető viszonyt úgy gondoltam h nem cdak tanulásról -beszélgetek vágy iskoláról vagy ilyen általános dolgokról

Ja és annyira ne fényezd magad ez valamiért a lányoknak taszító és ne kritizálj előte senkit remélem tudtam segíteni 🙂

2020. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne "szöveggel" támadd le! Inkább beszélgess vele ember módjára!
2020. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Én sem azt írtam h szövegel próbálkozón mért ak csak a kérdezőt hülyének fogja nézni
2020. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Na, annyival változott a helyzet hogy ramirt snapen, mivel a héten beaddoltal beszéltünk egy picit.

Így hogyan tovább majd a suliban?

2020. dec. 18. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!