Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves Lányok ! Ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves Lányok ! Ti járnátok ilyen fiúval? Szerintetek gáz 16 évesen csajozni?

Figyelt kérdés

Én Egy kedves inteligens fiúnak mondnám magamat!


Őszintén meg mondom mindenkinek a véleményemet, Illedelmesen vagy ha nem érti meg mit akarók vele közölni -akor már obszcénaban!

A lanyokal udvariasan beszélek és viselkedek ,aki nem sértődékeny azzal meg viccelődök is persze tudom ,hogy Holl A határ és ha ő szól visza természetesen viccként fogom fell és nem sértődöm meg csak ki nevetem

Szeretek edzeni kint a természetben havarokal és alvás elöt olvasni

Egesegesen étkezem ,kevés chipset,csokoládét sütiket eszem bár utóbbit az ünnepek miat kicsit túlzásba vittem...de nem látszódik rajtam


Vékony vagyok minimális izomzattal

Az arcomat átlagosnak mondanám ,a hajam barna mindig frissen fesults és kevés vaxot rakok rá ,a szemem is barna

A borom nagyon minimálisan kreolos

A megjelenésem elegáns általában inget és vászon nadragot hordok vagy ing helyet póló inget


2020. dec. 25. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"akarók vele közölni -akor már obszcénaban!"


Szerinted mit jelent az, hogy "intelligens"?

Művelt? Megtanult magyarul helyesen írni?

Kerüli az alpári, obszcén kifejezéseket?

2020. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Mert ha valaki nem érti a szép szót szerinted ,hogy közöljem vele a mondandómat?


Én is ember vagyok próbálom mindig diplomatikusan meg oldani a kfitusaiamt ,te hogyan viselkedtél 16 évesen ?

2020. dec. 25. 13:09
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, itt az oldalon nyugodtan lehetsz lazább!:D

Amúgy elnézve ezt a műveltséget ami rólad lerí, azt tudom csak ígérni, hogy a korodbeli 16 éves csajokat te megeszed reggelire!:D

2020. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

azért kannibalizmusáért meg mindig büntetnek 🤭

De ezert köszi

2020. dec. 25. 13:51
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de ilyen undorító helyesírással hogy gondolod magadat intelligensnek? És ne mondd, hogy gyorsan írtál, meg stb, mert egy intelligens ember ennél igényesebb, és tudja, hogy az intelligens pl két l. Olyan meg nincs hogy mondnám, csak olyan, hogy mondanám. Csak hogy legalább az első sorodat kijavítsam.
2020. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kijavíthatod az egész textustust felőlem 🤭

És nem írtam gyorsan ez igaz de kicsik a billentyűk a telefonomon arra nem gondoltál? És az én nagy húrka hujaimal nehezen tudok gepelini 😀

A masik az h mar a helyes iras az már telyesen mind1 ha ilyen es ezek hassonlo oldalról van szo!

En erdekes modon sok pallérozott ,leleményes embert ismerek akik helytelenül írnak!


Es ne gyere azzal ha nem irok helyesen akor egy puritán ember vagyok!

Meg hogy igénytelen

2020. dec. 25. 15:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"A borom nagyon minimálisan kreolos"


és a söröd milyen?

2020. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Áh hogyan is gondoltam ,hogy értelmes kommentek fognak jönni 🤭

Én kis dőré 🙂

Újabban elvesztem az emberek felé a hittemet, hogy talán kapok egy két normailis választást kérdésemre pedig normálisan tisztán kiejtett

szavak gépeltem

2020. dec. 25. 16:31
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem látszik az olvasás se a helyesírásodból😂

Csak egy kérdés: ha megkapod 5x hogy írni sem tudsz,akkor direkt hibákkal válaszolsz vagy nem tudod leírni helyesen a szavakat?

2020. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
kérdeszö irly meg tanulni!!!!4
2020. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!