Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam a lányt második randira? Esetleg randi ötletek?

Figyelt kérdés
A lánnyal 2 hete chatelünk online és ma sikerült egy tali is, egyébként ő 16 és én 17 éves vagyok. Nem sült el olyan jól csak sétáltunk és beszélgettünk, mivel szinte semmi sem volt nyitva, csók sem volt, de rákérdezett, hogy lesz e második tali is. Mennyi idő után hívjam másodikra és hogyan tehetném izgalmasabbá? Mit csináljak ha akkor is minden be lesz zárva?

2021. jan. 1. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Találd fel magad, tudod férfi vagy, a lányok meg általában ilyenek: hohó, anyuci, apuci nem vette meg ezt nekem ezaz itt van a gyerek ő majd megveszi...

Szerencséd volt.

Ne a városba vidd, ahol kb annyit tudsz vele, hogy ültök egy fadarabon.

2021. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön az első randin csókolózni, ezzek még ráértek. 11.-től lehet kesznek enyhítések, ha nagyon csinálni akarsz valamit, várd meg azt a randival, de a lányok amúgy szeretnek "csak" sétákni és beszélgetni. Szerintem olyan 4-6 nap múlva hívd el megint, de beszélgessetek még azért addig chaten.
2021. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akár rá egy nappal is elhívhatod a második randira, főleg ha megkérdezte hogy lesz -e folytatás. Egy sétát is izgalmassá lehet tenni ha meg van az összhang és tudtok miről beszélgetni. Hiddel ha van közös témátok, viccelődtök stb.. észre sem veszitek és órák repültek el.

Fontos: Mindenképp kísérd haza(Búcsú közben akár egy csók is elsülhet)

2021. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 terminator9000 ***** válasza:
82%

Énis ilyenidőbe jöttem összr barátnőmmel

Ha kérdezte hogy mikor lesz 2. Akar tőled valamit, legalább ölelés volt 1 talán? Városba ilyenkor nemtudtok sokmindent csinálni :p

2. Talin próbálkozz be azzal hogy megérinted az arcát és megcsókolod👍

2021. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
1. randi utáni nap már mehet is a második nekem mindig bevállt tesom❤️❤️❤️
2021. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!