Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Félek a találkozastól

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek a találkozastól

Figyelt kérdés

9 hónapja ano-talkon megismertem egy srácot(19 éves én 18 vagyok) és ő már az elején mondta hogy bármikor összejönne velem,de én mondtam neki hogy erre nincs esély aztán lett barátnője kb 1 hónapig tartott,de ez nem lényeg ez idő alatt nem is beszélgettünk mert a barátnője féltékeny volt rám, aztán a szakításuk után rám írt megint a srác és én “vigasztaltam” sokszor próbálkozott utána azzal hogy jók lennénk együtt ,de sajnos nem volt az esetem,de a napokban sokat gondolkodtam ezen hogy mi lenne,ha összejönnénk,ezt le is írtam neki jövő héten hívásozunk is és már azt tervezi hogy találkozzunk is jövő héten,de félek hogyha találkozunk akkor nem tetszenénk egymásnak... vagy igazából nem is tudom hogy pontosan mitől félek...

Szóval szeretném a tanácsotokat kérni hogy mit tennétek a helyemben



2021. jan. 21. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkozz vele. Viselkedj természetesen. Nem kell ráösszpontosítani, hogy lehet ebből még valami. Beszélgess mindenféléről, mintha nem először találkoznátok. A testi közelségtől tartózkodj, és ne is engedd.

Fennáll a lehetősége, hogy, mivel most ni nője, próbálkozik.

2021. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint ismételném az elsőt, nem teszem, csak jelzem, hogy pontosan, ahogy leírta, én is azt írtam volna!
2021. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy félsz.


Én 26 évesen is tök paráztam, mikor megbeszéltük az első találkát a kedvesemmel. 1000+ pulzus, reszkettem az idegtől, meg mindenféle hülye gondolataim voltak, hogy túl sovány vagyok, túl magas (magasabb, mint ő), csámpás XD, nem fog neki tetszeni ez-az-amaz, stb :D

Aztán kb másnap hajnalig a városban császkáltunk meg beszélgettünk.


Ezek a félelmek amúgy tök irreálisak, de nem tudsz ellenük mit tenni :)

2021. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Viszont azt ne engedd, hogy taperoljon, vagy próbálkozzon, amíg TE nem szeretnéd.

Ismerkedtem olyan sráccal is, aki az első randin a mellemet fogdosta, meg a belső combomat, hiába szóltam rá többször is. Aztán nem értette, hogy miért küldöm el a halálba a "randi" végén.

2021. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit félni szabad! :-) Amúgy a fentiek.
2021. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!