Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnánk megoldani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk megoldani a találkozás?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy lánnyal Facebookon. Nagyon szép lány kedves, egy nagyon picit visszahúzódó. Hát na, tetszik nekem! Sok közös pontunk van. Többen is mondták már nekem, hogy én is tetszem neki. Az is kiderült, hogy egy középsuliba járunk! Ha ez az egész lezajlik, el szeretném majd hívni valahova. Viszont az a helyzet, hogy ő hozzám fél órára lakik egy faluban. Eddig simán megoldottam barátnőimmel a találkozást, viszont ő hozzá max 2 busz megy, vissza meg talán 1 se. Gondolkodtam hogy majd motorral, mivel most kezdem majd tavasszal az A1-és jogsit.

Szerintetek hogyan tudnánk ezt megoldani majd a jövőben?

16/F



2021. jan. 24. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem mész biciklivel?
2021. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha odafelé megy busz, kizártnak tartom, hogy visszafele ne jöjjön. Nézd meg kicsit jobban a menetrendet!

Meg szerintem ne várj a találkával a korlátozások végéig....ki tudja meddig tart még ez.

2021. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben már rég vettem volna egy biciklit és tekernék hozzá. Vagy elektromos bicikli ha nem akarsz leizzadni😀
2021. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerd meg anyad h fuvarozzonxd
2021. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem mi a gond, egy suliba jartok, egy faluban laktok, ennel jobban sosem fog lejteni a pálya... viszont jó eséllyel más srácok tökösebbek lesznek, és már jövő hétre elhivják talizni. Én tuti, hogy ezt tenném.
2021. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem egy faluban lakunk:)

Én itt lakok a gimitől egy köpésre, viszont ő a gimitől fél órára.

2021. jan. 24. 16:34
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Keress kozelebbi gadzsit
2021. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
5-öske, hogy milyen igazad van ! :-)
2021. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírja szusszal, járjon Ikarussal! ;)


Biztos van busz. Egyébként a akár gyaloglást is bevállalnám a helyedben, én akár az ország másik végébe is elsétálnék, ha végre tetszenék valakinek. :( ;)


20F

2021. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Mire odaer leizzad azt szarnak se kell majd😂
2021. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!