Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez titeket nem idegesít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Hogy látjátok ezt a passzivitás dolgot 16-20 éves lányoknál? Gondolok itt arra, hogy sokuknak fogalma sincs, hogy mit szeretne, természetesen mindig ők döntenek arról, hogy alkalmi, esetleg tartós kapcsolat legyen, de az esetek többségében (90%) valahogy mindegyikük csak kapni szeret, adni már nem szívesen. Tehát én csináljam nekik nyelvvel, de ők ennyit nem szívesen visszafelé. Most tuti le leszek hordva, hogy "biztos azért mert nem sz*ptak le" arra mondanám, hogy de igen, :D viszont ismerősi körből kiindulva, illetve amit tapasztalok az a nagy passzivitás. Nem értem, hogy ezek a lányok mire várnak, de szerintem minimálisan annyit meg kéne tenni, minimum, amit mi teszünk értük. A többség így csinálja. Valakit beindít ez a passzivitás, hogy neki több energiát kell belefektetnie, mint a csajnak, és nem adja vissza a minimumot sem? :D

Hogyan látjátok ezt? 18/F



2021. jan. 27. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magam részéről tudok beszélni, lány vagyok, és nem tudnám elviselni, ha a párom sokkal többet tenne a kapcsolatba, mint én. Fizetésnél hagyom, hogy fizessen kb. 60%-ot, hogy érezhesse hogy ő a férfi, de abban sem hagyom, hogy csak ő fizessen. Ezen kívül semmi másban nem hagynám, hogy csak ő adjon, ugyan úgy teljesítünk egymás számára apró szívességeket, még nem élünk együtt de amikor egymásnál vagyunk, a tennivalókat is megosztjuk.

Ez igaz minden területre, a kérdésben említettre is.


Nem azt mondom, hogy nem létezik az amit írsz, sajnos én is ezt veszem észre, de az ilyen kapcsolatok vagy tönkremennek, vagy papucs lesz a férfi.

2021. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám, minden csajban annyi a vadmacska, amennyit ki tudsz hozni belőle. Ejtsd szerelembe, hogy ki se lásson belőle, és mindjárt nem lesz passzív.
2021. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyne, csak az az irritáló, hogy amíg én nem teszek semmit, addig nem fog történni semmi. Nagy ívben tesznek rá.
2021. jan. 28. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, pajti, valakinek el kell kezdeni. Párkapcsolat esetén ez a valaki normális esetben a férfi. Ez a dolgok rendje.
2021. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És akkor igazából nekik ez "ingyen fagyi" ezek szerint nem?
2021. jan. 29. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!