Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Jelen helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jelen helyzetben milyen randi programoknak örülnétek?

Figyelt kérdés

Csak mert az összes beülős hely be van zárva, akkor milyen programmal érdemes előállni egy srácnak?Valami olyasmi mint séta? kávézás(természetesen elvitelre)...stb..

Ha van ötletetek légyszíves osszátok meg velem!

A válasz után nemet és kort is írjatok légyszíves



2021. febr. 7. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a sétának is örülnék. Vagy pl ha van hó mehettek szánkózni is hogy egy jó élmény legyen. Elvégre nem kötött korhoz. Ha pedig ez nem tetszik, biztos egy egyszerű sétának is örülne. Remélem tudtam segíteni 😇

16l

2021. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A séta az jó, de ha sportosabbak vagytok/természetszeretőm akkor kifejezett túra is lehet. Ezt azért már pár találkozás után, amikor már nem aggódtok azon hogy jajj mi lesz ha gyorsabbam fog menni mint én, és az "gáz lesz", hanem már kicsit ismerjétek egymást. (Az utóbbiakat tinilány gondolkodással írtam).
2021. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Közös videójátékozás. Ajánlom a Pummel Partyt.
2021. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
amire en most nagyon vagynek az egy jo kis hangulatos helyen (pl tópart) leulni egy kis bor+szoda vagy barmi hasonlo aztan beszelgetni 🙂
2021. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék a sétának vagy bármi kreatívnak.
2021. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!