Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok!Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Titeket mennyire zavarna ha egy srácnak hosszú haja van?

Figyelt kérdés

Most tervezem megnöveszteni és arra lennék kiváncsi hogy bejön-e nektek és ha igen akkor milyen hosszban vagy stílusban?

Vagy felejtős a történet mert nem jön be

Ha válaszoltok akkor nemet és kort is írjatok légyszíves



2021. febr. 7. 17:34
A kérdező szavazást indított:
Nekem tetszik
Semleges, van akinek jól áll
Semmiképp, nekem ez nem férfias
104 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól áll neki akkor nagyon tetszik 🥰
2021. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Ne lányok miatt növeszd, vagy ne növeszd...
2021. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem a lányok miatt csinálom, csak ha megteszem akkor is ugyanannyi eséllyel indulok mint más srácok?
2021. febr. 7. 18:24
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Haver elbeszélünk egymás mellet xd
2021. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hát ja xd
2021. febr. 7. 18:46
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Növesszed, max levágatod nem? De :D
2021. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

18 éves fiú vagyok és nekem évek óta váll alá-hátközépig érő barna hullámos hajam van.

én az esetek 80%-ban pozitív kritikákat,dicséreteket kaptam-irigyelik meg milyen sok van és milyen szép és jól áll.

szóval ha jól áll és rendszeresen mosod-ápolod akkor hajrá.Én nem a lányokért növesztettem hanem magam miatt mert tetszett,de persze nagyon örültem hogy sok lánynak tetszik :)

2021. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Kapcsolat szempontjából nem hiszem, hogy a haj a legfőbb mérvadó. Valakinél egy plusz a hosszú haj, míg van, akit nem igazán érdekel és van akinek nem tetszik.

Eléggé divatba jött mostanában a fiatal, tini srácoknál a hosszabb haj, szóval nem hiszem, hogy negatívum lenne vagy "más" lennél hosszú hajjal:D

2021. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, van, akinek tetszik, és van, akinek nem. Így van ez mindennel. Növeszd meg, aztán meglátod, hogy áll, jól érzed-e úgy magad, nagyobb sikered van-e a lányoknál. Utána még mindig levágathatod, ha nem jön be a dolog.
2021. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

nekem nagyon bejonnek a hosszu haju pasik, de kerlek legyel igenyes 🙏 van par hosszu haju fiu osztalytarsam, es ok nem mossak/apoljak rendesen, tiszta zsir meg koc a hajuk es valami borzalmas rajuk nezni 😖 de ha rendszeresen apolod akkor szerintem tuti jol fog kinezni 🤷‍♀️😌

19/L

2021. febr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!