Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fura ha a lány hívja át...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura ha a lány hívja át magához a fiút?

Figyelt kérdés

Sajnos a korlátozások miatt nem nagyon tudunk menni sehova max sétálni de az már elég unalmas és sokszor borzasztó az idő. Valahogy a beszélgetéseinkből úgy érzem hogy neki meg sem fordult a fejében hogy áthívjon. Az fura lenne ha én hívnám át? (A szüleimmel és a testvéremmel lakom)

Ja és 1,5 hónapja vagyunk együtt, de én főleg a rossz idő miatt akarom, és nem ittaludni vagy lefeküdni vagy ilyesmi ezt senki ne gondolja

16L



2021. febr. 8. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi közünk van hogy te miért szeretnéd hogy a barátod ott legyen?:D Hívd át, de ne erőszakoskodj, lehet nem szeretne. Csak ajánld fel neki.
2021. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem fura, hívd át nyugodtan - Egyébként együtt vagytok, szóval ezeket beszéld meg vele a jövőben, úgy biztos választ kapsz és értékelni fogja, hogy figyelembe veszed mit szeretne.
2021. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, bár a családom szeret viccelődni a témával és lehet nem mennék bele e-miatt. De gondolom nálad ilyen probléma nincs, szóval csak nyugodtan! Hajrá!
2021. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi baj én örülnék ha egy lány áthívna :).
2021. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel az égvilágon semmi gond nincs, főleg nem a jelenlegi helyzetben.
2021. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!